Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir cuma günü kaç tane tanıdıkla rastlaşabilirsiniz?

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Evet, şimdi aklıma geldi yazmak.
Cuma günü okula gitmeyi unuttum (gülmeyin) 12'de uyandım ehe, sonra telefon ile Taksim'e yönlendirildim.

"Alman Lisesinin çıkışına gidiyoruz, gel işte hödöyü hedeye ayarlamaya kasıcaz." peki dedik, duşumuzu alıp çıktık.
Gidildi Alman Lisesi'nin önüne, okul dağılıyor, esas eleman gelene kadar.

- Satyr
- Kendercik
- DeamoN (Piercing yaptırmış k3nk)

Görüldü hepsi teker teker durduruldu "Ne işin var burda?" yenildi.Geri dönüldü.Yanılmıyorsam en son 2 - 3 sene önce Ingiltere'de tanıştığım bir arkadaşımı gördüm.Sonra kapıya indik.Şimdide 2 tane ilkokul arkadaşım vardı karşımda ehah.Hayret birşeydi olamazdı, derken Tophane'ye yürünmeye başlandı.
Ilkokul arkadaşlarıydı ayarlanacaklardı sübyanlardı "bi git" lerdi hepsi aşağı doğru iniyordu.
Tophane'ye gidildi, ordada 2 tane ilkokul arkadaşım var eha.Bir tanesine uzaktan bakıldı diğeri ile zaten bayağı yakınız (bkz: saru).Otururken otururken "Aaa bu çocuklar duymasının sübisi değil mi?" denildi, evet hakkaten o derken ordada bir Ilkokul arkadaşı yakalandı gidildi konuşuldu "Selebritilere mi yazıyosun lan?Köpenk seni HÖJHHÖHÖHÖ" espirileri yapıldı.Oturulmaya devam edildi.
Derken kim görüldü :

ANTIMODES

"Naber lan homosexuel?" denildikten sonra ne işi olduğu öğrenildi, yine ilkokul arkadaşı gözlemlenildi yine konuşuldu.Ama tempo artık bünyeyi zorlamaya başlamıştı.Üstelik gündüzdü, malum yaramıyordu bana.Taksime doğru kaçayim dedim, bir yerlerde yemek yerken tophane'de bıraktığımı sandığım kızlar ordaymış, yine karşıma çıktılar, yine çıktım ordan.Akdeniz'e doğru yürümeye başladım, akdeniz'de ilkokul arkadaşımla (ÖEH YETER) görüştüm yine, allahtan yanında ilkokuldan tanımadığım insanlarda vardı hehe, derken dedim kalkayım.Acele iş şu bu akşam damlarım yine, okeylendi.

Istiklalde yürükene, bir tanıdık yüz karşı karşıya geldik geçtik birbirmizi "ANEY LEFTFI3LD LAN BU?" dendikten sonra geri dönüldü "Ne işin var lan senin burda?" denildi, çünkü Left ucundan Ankaralı oluyor biraz.Maça gelmiş k3nk, bilet almaya gidiyormuş.

5 adım geçmeden Dogmeat ve Eraq çıktı karşıma, onlara patlayacağım varmış.

"Yeter ulan, herkes burda, dövecem bi daha tanıdık çıkarsa höyt ulan hehe." denildi, devam edildi, eve gidildi.

"Ulan dünyanın 1000 türlü hali varmış be.Ooh dur yemek yapiim kendime." derken yine "Duty Calls" yaşadık, ve içki i-pod gitar artık ne varsa toparlayıp arkadaşa gittim.Yine 2 tane ilkokul arkadaşım akabindeydi.
Gün bitiminde artık bu olanları düşünmemeye karar verdim çünkü düşündükçe tanıdık çıktığını farkettim heh.[signature][hline]`Insanlar 3'e ayrilir, Wi$h, Alexi ve digerleri..`
Sosyal ağlarda paylaş

paticik oalrak sanırım sadece heehhe:)[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer o cuma günü, bayram ve sabah namazıysa bin tanıdıkla rastlaşmak mümkündür :p

direk konu başlığına cevap veriyim dedim, yanlış olmasın...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 19 Eylül 2004 19:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

banada garip bişiler oldu o gün

once bende ilkoluldan bi arkadaşımı gördüm o bana baktı ben kafamı salldım durdu gittk naber fln çektim una az konştuk(lan kücükken çok çirkindi bu kzı ş,imdi çok tatlı olmuş keşke nosunu alsaydım)

sonra eraq fln geldi alexiyi gördük,bişiler baırıp kaçtı

sonra eraqla başka bi arkmı gördüm eski okuldan,zaten her taksime gtiimde görüym clubber olmuş(hem taş gibi ama sefgilside vardı yanındam uzn boylu)

sonra işimiz bitti eve gitcez eraqla bi baktım patiden bi ark LA HEAAEEAY diye seslenidm buna nereye dedim dedi patiden y nin yanına takıldım bunalra eraqı satıp gittm bunlarla bulşamya bi baktım

İLK OKULDAN ARKADAŞIM

garip dimi?

ama gerçek

eh yani

bu arada demon of hell sen gez dolaş bizi caarma tabi....[signature][hline]friend is a four letter word...
Sosyal ağlarda paylaş

(hem taş gibi ama sefgilside vardı yanındam uzn boylu)
dogmeat ohanes be abi başına vurmuş iyice!![signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 19 Eylül 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
once bende ilkoluldan bi arkadaşımı gördüm o bana baktı ben kafamı salldım durdu gittk naber fln çektim una az konştuk(lan kücükken çok çirkindi bu kzı ş,imdi çok tatlı olmuş keşke nosunu alsaydım)

Aynısı aynı gün bana da oldu.
Dogmeat az küfretmedi yani :-P[signature][hline]Hayat sövünce güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

hehueh ben föt kadar şehirde bazen arayıp bulamıom lam okadar tanıdığı :) helal ne diim[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

lol iyiymiş
Solonor'un mesajda olaya noktayı koydu yarıldım eheheh[signature][hline]Saeros, 17 Eylül 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
izmir'deki otobüslerin yarısında bulunan en teknolojik olay vites.
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

ya dalga geçiyomuşum gibi oldu da ciddi ciddi gördüm adamı yani. :)
geldii yerde 1 kız 1 erkek vardı, sonra 1 erkek daha katıldı yanlarına uzun saçlı. kız sarışındı ve baca gibi tüttürüyolardı, biz rahatsız olduk yan koltuktan. :) hatta detay olarak ta bu kızla gelen eleman dark içiyodu yani artık onlar diilse zaten bu kadar detaydan sonra yuh yani hehe. :)[signature][hline]I don't worry about nothin' no cause worrying's a waste of my...time!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 19 Eylül 2004 20:35 tarihinde demiş ki:
bak sen leftfield'a
istanbula geliyo aramıo
cıkcıkcık

kızma bea abi geldim hiçbişi yapamadım bir tek cuma akşamı çıktım ztn bilet almaya giderkende alexi ile karşılaştım hehe

çarşamba akşamı maçta çok yorulduk perşembe evden çıkmadık ztn, cumarteside malatyaspor maçına gittik pazarda döndük arayabilecek zmnda olmadı ztn istanbuldaki bütün arkadaşlarımdan özür diliorum heh =)[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...