Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni filmler

karakedi

Öne çıkan mesajlar

matriksssi tepede izledik arkadaslarla, film süresi kadar da fragman oynattılar saolsunlar :) işte gelen filmlerden belli başları:

filmin en iyi tarafı gösterilen diger filmlerin ragmanları idi.

T3 geliyorrrr... arnold abii nerdesin yaaa çok özlettin kendini. hemencecik geliversede gidiversek :) Bir kaç sahnesi var ki abovvvvv demekten tutamadık kendimizi. Şimdi ilk başta gösterilen bi patlama sahnesi war, şöyle uzaydan cekmişler sehirleri rahatlatıyorlar ama nasıl yapmışlar belli degil çok etkileyici idi, bi anda uzaydaki bi uydudan ciddi olarak dünyanın sonunu izlermişim gibi hissettim kendimi. Sırf o sahne icin gidilir o filme. Diger sahneleride ayzsam bayaa uzun olacak bu mesaj neyse kısa keseyim, en önemli diger faktor bu sefer gönderilen robot dişi :) umm üzerinde herhangi biş olmadan zaman ötesinden transfer yapılıyor idi hatırlamıosam film 16 yaşından ufaklara sakıncalı sanırım :P

Daha sonra Cem yılmaz cıktı ortaya ehu ışın kılıcına karşı odun çeken yegane halk kahramanı :) onun da bi uzay filmi varmış öyle dedi en azından. onu da bekliyoruz dört gözle. coming soon coming cok komik gibi bi laf ile bitirdi super fragmanını :)

tom cruise unda bi son samurayı var, onuda begendim fragmanını en azından :) tom cruise ne bilim son zamanlarda cektigi birbirinden igrec filmlerle bayıyor umarım bu sefer düzgün bir senaryo ile çıkmıştır ortaya.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

cem yılmaz'ınkini vermediler bodrum'da yaa, işe bak..

tom cruise kesin imana gelen portekizli silah tüccarı babında bişi, tam o tipe uymuş nasıl olduysa. ilgimi çekti bakalım ne çıkacak..

t3'e gelince zaten filmin yönetmeni beim kadar beklemiyordur ama ben neyi heyecanla beklesem (oyun, film vs) fos çıkıyor birkaç yıldır. neyi beklemesem efsaneleşiyor. (ilk matrix) hatta çıkmadan önce nefret ettiysem kült oluyor.. :) (max payne)

hani beklemeyeyim diyorum ama söz dinletemiyorum kendime. fragman süperdi ama yarısından hiçbişi anlamadım görüntünün bozulacağı tuttu o esnada. gidip makinisti neo gibi dövesim geldi ama tuttular beni bir 20-30 kişi vardı sinemada..

tabut omuzda, elde makineli.. 8-)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

allah aşkına bega, vanilla sky gibi bi filmde anlaşılamayacak ne var ki? super bi senaryo tahmin edemiyecegin sonuclar gelişen ilginç olaylar var da biz mi farkedemedik :)

vanilla sky'dan çıktıgımda izlemek için geçirdigim zamana yazık diye düşünmüştüm. Filmin ortasında sonu belli olan filmler için düşündüğüm gibi.

bu filmde tom cruise kötü mü oynadı? hayır tabiki oynamadı, zaten tom cruise'un kötü oynadıgı bir film yok, çok da begenirim ve her filminide seyretmişimdir.

penalope cruz'da harika idi. Ama harika olması ise film ile ilgili bişi degil, izledigimiz penalope'nin kendi harikalıgı idi :)

10 kişinin birlikte çektirdigi bi fotografda dikkatinizi bile çekmeyen biri, ama konuşup yürümeye başladıgında bambaşka bir havaya bürünüyor. Birilerinin nicole kidmanı bırakıp penalopeeeee diye koşması ya o birilerinin kafadan kontak olduguna, yada penalope'de cidden bişilerin olduguna delalettir :)

vanilla sky çok başarılı bi kadarda ünlü oyuncuları olan ama senaryo olarak vasatın üzerine geçemeyen bir film idi. tom cruise'ın diger son filmleri gibi. hele bi gözler tamamen kapalı varki düşman başına. (bak gözler bilme ne kadar kapalı fimli icin anlamadıgımı söyleyebilirsiniz cunku cidden anlamadım o filmi, anlaşılacak nesi war onu bile anlamam o yüzden boş yere yorulmayın anlatmaya çalışıp :P )

vanilla sky'ın berbat bi senaryoya sahip olmasının en büyük delili zaten oyuncular listesinde cameron diaz ın bulunmasıdır. Cameron Diazin aklı başınd amantıklı güzel düzgün başarılı bir senaryoda oynadıgına hiç tanık oldunuz mu? Ben olmadım, nerde abudik gubudik senaryo warsa cameron diazda orada zaten.

Bi filmde cameron diaz varsa, o filmin senaryosu yoktur. Diaz'in varlıgı filmin güzel olmadıgını söylemek için yeter ve gerek şartları oluşturur :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

kedi o zaman sen esas film fragmanini kacirmisin. jack nicholson, adam sandler ve johnny turturronun beraber oynadiklari bi komedi var. adam sandler ucakta hostesten kulaklik istiyo muzik icin hostes bunu kaale almiyo. bi istiyo iki istiyo yine yok. gecerken dokunuyo kibarca soruyo hostes beni tehdit mi ediyosunuz diyo. hayir tehdit etmiyorum derken hostes guvenligi cagiriyo guvenlik geliyo sakin olun diyo adam adam diyo ben sakinim siz insanlar niye boyle garip davraniyosunuz diyo. guvenlik insanlar derken ne kasdediyosunuz diyo adam ben bisey kasdedmiyodum diyo o da insanlar dediniz bize dediniz demek ki bizi kasdettiniz diyo o da kizip bagiriyo ve guvenlik bunu elektrik sokuyla bayiltiyo. sonra eleman mahkemede ofke terapisi gormeye mahkum ediliyo. buna doktor veriyolar. doktor jack nicholson, ve tam siyirtmaca. gelip bunun evine yerlesiyo. sonra da buna "ofke arkadasi" diye johnny turturroyu arkadas veriyo yanina o da tam bir psikopat. sonra beraberce gidip budist rahiplere dayilaniyolar rahipler bunlari dovuyor vs. baya bi guldum.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes t3 diye tutturuyor filmden sonra biri çıkıp "hede hödö t3 mok gibi" şeklinde bir thread açarsa kafalarım hüleyn :-p
özellikle sen mr sam 8-)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

gider cem yılmaz'ı da döverim çok hüürmet ettiğim halde, t3'ten başka yere ilgi kaymasını affetmem!

sihirli ay adına..
sizi cezalandıracağım!

(bu burada söylenmiyordu galiba anime bölümündeydi..)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 18 May 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
Herkes t3 diye tutturuyor filmden sonra biri çıkıp "hede hödö t3 mok gibi" şeklinde bir thread açarsa kafalarım hüleyn :-p
özellikle sen mr sam 8-)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

ben demem onu, arnie yemin ettirdi vaktinde "t3 mok gibi dersem minigun'ım kurusıkı atar olsun" diye. imkansız yani.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

edirnede film ilk seansda başlarken herifler heycandan filmi başlatamadılar heralde, 15 dk geç başladı film artık insanlar off çekiolar koltuklarda falan. sonra ışıklar kapandı direk matrix. fragman falan bi şiy yok.
bi de şey çok iiydi ya. filmi izledik tam villa sahnesi bitti kodlar akmaya başladı. ulam dedim noluoz. 10 dk ara yazdı. kaldım koltukta oehe[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dis derin araştırmalara dalmış niehe[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...