Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Homeland (2011) - Showtime

sabonis

Öne çıkan mesajlar

zaten karı-kız-eş-çocuklu dram sahnelerini izlemeyip atlıyordum, biraz da bölüm atladım spoiler yedim diye. 4. sezona geçtim ancak;

carrie daha sakalı oturmamış simitçi bıyıklı arap ergenle yatmaya başladı, bu ne abi? hayatımda gördüğüm en saçma sapan senaryo. sinir oldum izlemiycem gerisini vay amk

Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

zaten karı-kız-eş-çocuklu dram sahnelerini izlemeyip atlıyordum, biraz da bölüm atladım spoiler yedim diye. 4. sezona geçtim ancak;

carrie daha sakalı oturmamış simitçi bıyıklı arap ergenle yatmaya başladı, bu ne abi? hayatımda gördüğüm en saçma sapan senaryo. sinir oldum izlemiycem gerisini vay amk

cari zaten leş gibi kadın bu kadar itici olamaz bir dişi. Yani spoilerdeki tercihi isabetli olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
evet biliyorum konusunu ben açtım da ben bunu yeni izlemeye başladım :D daha doğrusu 3 bölüm izleyip bırakmıştım zamanında.

toplam 15 bölüm mü ne izledim, bunların 5'inde "eee bitti şu anda??" moduna soktular, sonraki bölüm yine bir plot twistler bilmemneler oldu.

02x04'ü izledim en son, yine aynı şey oldu. bu hep böle mi gidiyor lan, sürekli biter gibi olup yeni plot twist'i mi veriyorlar damardan?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

Saul bence cok iyi bir karakter ama adamin senaryodaki tek islevinin Carrie laundering olusu cok kotu bir konumlandirma.

Carrie'den iyiden iyiye tiksiniyorum, her seferinde dibi gorup buna ragmen bu kadar plot icinde yer alan bir karakter o-la-maz. Karakter olarak iyi belki ama senaryoda cok kotu kullaniyorlar bu kisiyi. Onu olayin icinde, spot isiginda tutabilmek adina inanilmaz tutarsizliklar meydana geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...