Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Avenger mi Gladiator mu ??

Kraven

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bence bu kadar sacma bir karsilastirma olabilir...
ilk once,grup icin konusursak,gladiator ilk olarak dd yani DA la bi karsilastirma yapilamaz...
hadi gectim PvP e...ayni equip aynı level bir DA - Glad PvPsinde ben gladiator e hic sans vermiyorum.eehh tabii DA okuz degil Shield Stun i kullanabiliyosa...tabii diyceksiniz c2 de Shield Stun nerf lencek o kadarini bilemem.
ben bunlari tahmin olarak soylemiyorum cunku denedim :D
-----
kendi yaptigim pvplerden yola cikarak size soyle diyim...
50AW vs 50DA = dark elf cons. dusuklugunden cok kolay stun yer hatta stundan cikmaz...sansi hic yok.
50TH vs 50DA = bence DA in en saglam rakibi,pvp tamamen sansa bakiyo,eger DA stun oturtursa DA alir,TH abilityleri yerlestirirse TH alir :D
50Glad vs 50DA = ben bugune kadar benden 10 level yuksek olmadikca Glad a pvp vermedim ama yinede biraz sansa bakar 5 stun yer 5 ini de tuturamazsa Glad cok rahat alir 'panther yoksa'...
50SR vs 50DA = Tamamen SR nin sansina bakar eger SR entangle veya Stun Shot yerlestirirse DA %90 kaybeder ama tam zitti olurda DA stun yerlestirirse SR nin hic sansi yok :D
50Prophet vs 50DA = kimsenin prophet e karsi sansi yok ahah cunku lamerler PVP de hold buyusu kullanilmiycagini bilmiyolar...[signature][hline]there will be nowhere to hide
there will be no one to come find
the truth grows down inside
and not matter death comes...
-50 Dark Avenger At Kain
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahaha dream in dedigi bi lafa takildim ona bisi eklicem sadece 55 den sonra isler degisio arkadasim aw falan kesemessin unut onu panteriyle birlikte kestim 15 ci DA oldu bugun ayni lvl ve itemlerde bi fark yoktu 55+ dan sonra aw ustune tanimam ha diceksiniz siyiriyo bu hayir her class tan adami dogradim cafe sahittir baskada bisi demiyorum kesemedim tek adam wiz lerdir oda mdef yok:([signature][hline]Valkynval LvL 55+ Abyss Walker Bartz

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 18 Eylül 2004 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...