Jump to content
Quel-Thul

Project Zomboid

Öne çıkan mesajlar

§ 12 Oca 2022, 09:34

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 12 Oca 2022, 19:48

Valla varsa bi grup multi akalım derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Oca 2022, 07:28

Benim de hoşuma gitti bi gaza geldim hafta sonu indirip biraz öğreneyim oyunu, sonra inv isterim oynayan varsa

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Oca 2022, 09:28

ben de gaza geldim sonra küfür ettim. solo çok sıkıntılı oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Oca 2022, 21:23

@Samburalardaysan gel, multisi çıkınca aldım ve tekrar girdim. Hungarian serverında ara ara oynamaya çalışıyorum, atla gel derim .

west point'te takılıyoruz sağlam ufak bir ekiple, sağolsunlar almaya gelip shotgun verdiler de pisi pisine ısırılarak ölmekten kurtuldum.
https://map.projectzomboid.com/#0.6415708275890606,0.23182060590907438,8.194028889153527

burada meraklısı olan varsa sunucunun ismine bakar paylaşırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Oca 2022, 21:31

ooo mex selam, yoktun uzundur, iyisin inşallah? 🙂

yukarıda işte yazdığım gibi dayanamadım oyunun oynanışına ya gene, konsept güzel ama uygulamada sıkıntılı. hep ui ile bir boğuşma var maalesef. oyunun kendi zorluğundan ayrı bir oynanış zorluğu var. keşke şöyle en azından state of decay ölçüsünde basitleşse inv yönetimi ve etrafla etkileşim filan. mood yönetimi de gene sıkıntılı, zombi kitelayıp sonra kafanı geriye çevirince char panikliyor, eli ayağına karışıyor filan. ya zaten aynı 3 zombiden kaçıyordun 3sn önce.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 Oca 2022, 21:55

sıkıntısı çok , west point te spawn olayım dedim , kontrollere bakarken bir baktım zombiler camdan akıyor - 3-4 kere kontrole tekrar alışana kadar tahtalı köyü boyladım 1 2 dakika da, sonrasında beyzbol sopasıyla kırılana kadar kafa kırdım, ama işte yeni karakter olunca herşeyi zayıf.

biri elden ısırınca gittik gene, ama steamden 2-3 kişiyle oynuyorum, onlara mesaj attım. biri geldi full body armor - brothers of steel gibi (adamlar günde 5 -6 saat min oynuyorlar, her girdiğimde üs aşmış oluyor ) shot gun verdi.
kutuyu aç, doldur filan neyse ısırılmadan , depo market gezisini tamamladık.

çok güzel iyi derken saate baktım 02:00 -  sözüm ona şöyle gezinip kapatacaktım. 

onun dışında evet epeydir yoktum, bir makale vs bakarken paticik.com'da bir yazıda bana atıfta bulunulduğuun gördüm, dedim kimler kalmış kimler gitmiş, bakayım.

21 sene önce üye yapan UO başlığına da baktım @Silphatos (https://www.pcgamer.com/my-life-as-the-grandma-guildmaster-of-ultima-online-forever/?utm_content=bufferf2673&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw) eklemiş bir yazı.
düzgün serverı bulsam (gerçi yazıdaki server iyi gibi) ve ayıracak mental kuvvetim olsa muhtemelen 30+ sürüyle adam toplarım ama eşlerinden feci papara yerim 🙂
bir de ayıracak zamanımız eskisi gibi olmaz pek, sanırım . 

eskilerden kimler var saysan hatırlar mıyım bilemiyorum 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Oca 2022, 08:13

oyunun 1.0 dan once yapilacaklari arasinda ui'yi elden gecirme var, ama tabi give or take 5 sene falandir o 😛

once npcler ve hayvanlar falan gelecek iste sirada o var. sonraki patchle yeni foraging'e ayar gelecek.

birde ghost mode acip Louisville a gittim bir, 800luk bidonlar icin, de abi o nedir stealth 10 olsa fayda etmez lel nuke falan lazim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Oca 2022, 09:01

ben yeni başladım oyun mekaniklerini çözdüm fakat craft kısmına pek giremedim, multiye çağırın beni de plx 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Oca 2022, 12:03

tam olarak anımsamıyorum ama hungarian/english server olması lazım  - 60 kişi vs vs diyor, oyuna göre ayda 1 refresh oluyor evlerdeki envanterler  - bu da taze gıda sağlıyor. Ama oyunda 1 ay gerçek hayatta herhalde 1 haftaya yakın.
girdiğim zaman yazarım, steamden de eklerim- yanında ekip olunca oyun çiçek gibi açılıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 May 2022, 10:37

gecen gelen patch ile tum dunya update oluyor o acidan guncel ve vakit harcanmis SP saveleriniz varsa bir girip guncelleyin, bende 1 saat surdu, ayrica backup save yaratiyor yanina.

bu saveler bu versiyon ile uyumsuz deme adeti var cunku oyunun versiyon ilerledikce.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 May 2022, 11:04

Steamde şu incelemeyi okuyunca oynayasım geldi sdlşfjskdf

Spoiler

"Sene 2023, mozambik.
malum parti seçimi kazanmış.
Siz ortalama bir Türk gencisiniz.
Göreviniz, şartlar göz önüne alındığında, bir hayli zor: Hayatta kalmak.

Eskileri unut! Artık hiçbir market müşteri bulamıyor. Karnını doyurmak için evlere girip yağma yapmak zorundasın.

Mazot kuyrukları tamamen kalktı! İstasyonlarından ve arabalardan benzin dızla.

Sessiz ol, seni duyabilirler! ''Ekonomi çok iyi yeğenim, Telefonunu çıkar, Yağ kuyrukları..'' eyvah! Kaçıp saklanmakla hayatın için dövüşmek arasında bir seçim yap.

Isırılmaktan kaçın! Tek başlarına zararsız görünebilirler ama etrafını sarmaları an meselesi. Kendileri gibi olmayanı görünce dayanamıyorlar, tek bildikleri yol tahakküm ve şiddet. Senin de beynini yiyinceye kadar durmayacaklar. ''Fetöcü, Vatan haini, on bej temmuz alçağı''..

Temiz kal, aklen ve vücuden, Seni onlarından ayıran şey bu! Duş al, dişlerini fırçala, spor yap, kitap oku ve kendini geliştir.

Gerçekçi, Adrenalin ve Aksiyon dolu bir oyun. Gördüklerin karşısında şok olacaksın. İşte Project Zomboid.."

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 25 May 2022, 14:27

türkiye survival sim yapsalar iyi iş yapar aslında

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...