Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boy nasıl ölçülür?

Othranx

Öne çıkan mesajlar

benim boyum referans alınır.
1.67 mi 1.68mi ne

benden uzunsan aşırı uzun
benden kısa isen de cücesindir.

ayrıca bu kural forum kurallarıncada sabitlenmiştir, aksini iddia eden bilerek ve sürekli olarak forum kurallarına uymamakla suclanacaktır :)

saygılar saygılar ehe.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl yahu? alırsın metreni, dayanırsın duvara, bir de cetvel oldu muydu, hani duvara da ucundan bir kalem izi, ah bir de metreyi dayarsın ya o noktaya, sonra bir de aşağı doğru serpersin ya, hani çıkar ya ortaya 1.88 boyun...
anlatılmaz yaşanır yani..
(ne dedim ben?)

[Bu mesaj BombaciMulayim tarafından 18 May 2003 03:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Geç bi kapı eşiğine, birisi olsun yanında. Ayaklarını eşiğe daya ve kendini kasmadan dik dur. Yanındaki, köşeli bi cismi kafanın en üstüne teğet geçecek şekilde eşiğe dayasın ve bir kalemle bu noktayı işaretlesin. Daha sonra sağlam bir metreyle ölç. Eğer 1.90sa süper bi boyun var demektir merak etme. +-5 de kabuldür.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 18 May 2003 02:10 tarihinde demiş ki:
benim boyum referans alınır.
1.67 mi 1.68mi ne

benden uzunsan aşırı uzun
benden kısa isen de cücesindir.

ayrıca bu kural forum kurallarıncada sabitlenmiştir, aksini iddia eden bilerek ve sürekli olarak forum kurallarına uymamakla suclanacaktır :)

saygılar saygılar ehe.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
1.86 civarindayim
doverimm :)[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

kedi fizban çok uzun boylu banlayalım :)
sonra magic var o da çook uzun
banlamalı bunları :)

boy ölçme yöntemim şudur
yardım etmesi için birini bulursun
duvara yapışırsın
o kişi kafana yerle paralel olacak şekilde kitap koyar
kitabın altından kalemle işaretler
sonra mezuramıdır nedir o aletle yerden ölçersin
yüzde yüz doğruluk payı vardır (ev yapımı yöntemlere göre tabii:))[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 18 May 2003 09:36 tarihinde demiş ki:
en normal benim 1.77 hah![hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]

:) bende 176 memnunum halimdem falla
boy ölçmeye gelince git bi eczane ye ne kasıosun ki?[hline]~Sultan of the Empire Earth~

[Bu mesaj chagy tarafından 18 May 2003 11:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Boy fln ölçmeye gerek yok. Nabza göre şerbet vericeksin. Karşındaki adam senden uzunsa ve 1.78 ise 1.77 diceksin 1.70 olsan bile. 1.75 ise daha az sallıcaksın 1.73 diceksin.

Kendi boyunu bilmenin bi manası yokki, biri sorarsa söylemek için öğrenmiyomuyuz hepimiz? :)[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin boyunu ölçeceksin anlamadım :)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReaperXS, 18 May 2003 16:56 tarihinde demiş ki:
said:
baaluo, 18 May 2003 16:48 tarihinde demiş ki:
1.80 73 kilo (kilo boy oranınıda katayım bari olaya)[hline]eeh eytere be!

klonuz biz :-P[hline]®The roof is on fire, we don't need water, let the motherf**ker burn©

ben sarışınım saçlarım uzun gözlerim ela kızlar bana hasta
hahaha[hline]eeh eytere be!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...