Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DFO

cbaba

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır wow oynadım bu ay artık iyicene baydı hergün aynı şeyler rift aldım ama 1 hafta bile oynamadım haz alamadım eskiden MMORPG lere ilk tanışmam shadowbane ile oldu ve bana kalırsa bu iki oyunada 10 çeker şahsi fikrim forumlarınızda biraz gezindikten sonra shadowbane ye en yakın oyun DFO yi gördüm ve arkadaşların yazmış oldukları deneyimler beni bu oyuna başlatmak için yeterli gibi gözüküyor bir tek canımı sıkan olay öldürülünce silah ve zırhlarınıda lootluyorlar zannedersem okuduğum kadarıyla böyle anladım ben normalde tek oynamayı seven birisiyim yani etrafta gezeyim şu hayvanı keseyim yada bi newbie göreyim ona yardım edeyim oda olmadı townda konuşabildiğim kadar ingceyle sohbet edeyim benim sorum acaba oyuna başlamak için geçmi kaldım yani adamlar aldı başını gittimi skillerini kasarak bi arkadaş bana bu cevabı yazarsa sevinirim teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

http://mrtpk.blogspot.com/2010/12/df-xxbar-silent-roportaj.html

burayı bir oku abi.Benimle df hakkında yapılmış bir röportaj var.Detay bilgiler de içeriyor.Oyun da skilleri geliştirmek kolaylaştı,eskiden olsa çok zordu fakat artık kolaylaştı.Denemen de fayda var.Oyun içinde sana yardımcı da oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Okudum kardeş güzel bi röportaj olmuş ben 14 günlük trialle oyunu tanımaya çalışıyorum 2 gündür daha klavyeye ve maus'a basma olayında karıştırıyorum dün gece 3-4 saat oynadım bi mob kesebilmek için nerdeyse 30 dakka uğraşmışımdır. nedeni bir mob yanına geliyor diğerleride uzaktan vurup duruyor 2 tane mob kesebildim ikiside şansıma boş çıktı. buarada 2 defada öldüm:) sonra towna geridöndüm bu oyunda bana insan yok gibi geliyor ama başlangıç yerlerinde herhalde bu boşluk neyse bi başka kişi vardı town da yenimi başladın dedi evet dedim adam adam bana tradeden 2 paket verdi içinde kılıçlar elbiseler oklar yaylar falan param yok dedim gift dedi ve ondan sonra oyun biraz daha hoşuma gitti yanlız ufak bi sorun var haritada tüm isimler iç içe yani kendimi zor görüyorum isimlerden
kardeş ben dwarf açtım nicim kaba sakal belki oyunda görüşürüz cevap içi teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

cbaba said:

Okudum kardeş güzel bi röportaj olmuş ben 14 günlük trialle oyunu tanımaya çalışıyorum 2 gündür daha klavyeye ve maus'a basma olayında karıştırıyorum dün gece 3-4 saat oynadım bi mob kesebilmek için nerdeyse 30 dakka uğraşmışımdır. nedeni bir mob yanına geliyor diğerleride uzaktan vurup duruyor 2 tane mob kesebildim ikiside şansıma boş çıktı. buarada 2 defada öldüm:) sonra towna geridöndüm bu oyunda bana insan yok gibi geliyor ama başlangıç yerlerinde herhalde bu boşluk neyse bi başka kişi vardı town da yenimi başladın dedi evet dedim adam adam bana tradeden 2 paket verdi içinde kılıçlar elbiseler oklar yaylar falan param yok dedim gift dedi ve ondan sonra oyun biraz daha hoşuma gitti yanlız ufak bi sorun var haritada tüm isimler iç içe yani kendimi zor görüyorum isimlerden
kardeş ben dwarf açtım nicim kaba sakal belki oyunda görüşürüz cevap içi teşekkür ederim.

Troll spotted. Kimin sahte hesabisin? Bu turun soyu tukeneli cok oldu. Ultimadan beri olmuyor bu tarz olaylar.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Troll spotted. Kimin sahte hesabisin? Bu turun soyu tukeneli cok oldu. Ultimadan beri olmuyor bu tarz olaylar.

kardeş banamı yazdın anlayamadım ama ben tartışma yapmayı sevmem 2 günlük üyeyim önceleri girip okuyordum fakat üye olmamıştım kimsenin sahte hesabı değilim soru sordum arkadaşın biri cevab vermiş sağolsun. ben sadece oyunda yaşadıklarımı yazdım .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...