Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soyle bır sorunum var

Simofle

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar,aos patch'ı cıktıgından berı osi clientını actıkdan 10 dk sonra,makına fecı kasıyor.Mouse hareketlerı fılan takıla takıla hareket edıyor.Oyun ıcınde de mouse nerdeyse hıc oynamayack duruma gelıyor ve oyundakı sesler kesık kesık cıkmaya baslıyor.Kapatıyorum client'ı sorun bıtıyor.256 ram var ve win 98 kullanıyorum.Dıger oyunların hıcbırısınde sorunum yok(daoc bıle rahat rahat oynuyorum).Free uo serverlarında da sorunum yok.Format attım makınaya ve yıne aynı sorun devam edıyor.Aos aldık oynayamıyoruz oyunu.Sadece osi clientında oluyor bu.
Nedenı nedır,kıme sorduysam olayı anlamadı ve bır cozum bulamadık.Yardımlarınızı beklıyorum.[hline]Simofle

O 55 bin sosisliden biri
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

devil sagol,bı deneyım.Umarım ıse yarar cunku cıldırmak uzereyım.Aos dan once hıc sorun yoktu ne guzel oynuyordum.Ama sorunun sadece bende olması cok garıp.Arkadasım 128 ramle sorunsuz oynuyor.Anlamadım gıttı.[hline]Simofle

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada onceden rambooster adlı bır program cekmıstım,orda farkettım kı,osi clientını actıgım zaman ram cok hızlı sekılde dusuyor.Ve kasma sanırım bundan dolayı geceklesıyor.Ama dedıgım gıbı cleint'ı kapadıgım an tekrar ram yukselıyor ve kasma olmuyor.[hline]Simofle

Sosyal ağlarda paylaş

Dagger makına p3 450.
Ama daoc gıbı oyunda hıc sorun yasamıyorken bunda bu tıp bır sorun yasıyor olmam cok garıp.Cok daha dusuk sıstemlerde sorunsuz oynuyor mıllet.
2 tane ayrı ayrı 128 lık ram var.Ramlerdesorun olup olmadıgını nasıl anlarım?[hline]Simofle

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Hayır atmadım mail.Ne dıceklerkı bana,sızden kaynaklanan bır sorun dıcek oyle kalıcak.Cunku baskasında olmuyor.Bırde bendekı sıtemın daha alt bır sıstemde bıle bu sorun olmuyor,daoc gıbı oyunu rahatca oynuyorum.[hline]Simofle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...