Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar için gamepad

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Daha gecen hafta konustuk. Ithalatci garantili PS4 gamepadlari, su dual sok mu ne denenler) 150 lira civarina bulunuyormus. F710 var bende de, memnunum ama onlarin 150tl oldugunu bilsem onlardan alirdim yani. BT ile baglaniyorlar sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız o kablosuz değil, bluetoothu da yok baya kablo gerekiyor çalışması için. Ya da +100 TL falan verip şundan alacaksın

https://multimedia.bbycastatic.ca/multimedia/products/1500x1500/103/10399/10399433_2.jpg

http://www.nanokatalog.com/Microsoft-Xbox-Wireless-Adapter-for-Windows-Game-Console-Accessory-X-BOX-Xbox-One,PR-735572.html?gclid=CjwKCAjw87PNBRBAEiwA0XAIrzCsI9bKKxac33JVdIR2i4xjth5nDUBBR2q91-5F9HcmZXH1zQ_bVBoCk-IQAvD_BwE

Ben de aldım ama toplamda tuzluya geldi 180 + 90 = 270 falan. İkinciyi xbox 360 alayım diyorum, çünkü

Baggio said:

Bugüne kadar kullandığım veya arkadaşlarda gördüğüm gamepadler içinde kusursuz çalışan bir Snopy/Kontorland/vb. görmediğim gibi

Albay bu defa haklı 10 sıtrit faytır denememizden 1inde falan düzgün çalışıyor o dandiniler, gamepad + klavye diye gidiyoruz. Xbox dizilimi önemli, tüm pc oyunları default onla geliyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

evet şimdi hangi controller alıyoruz? wireless olmalı. dualshock'un simetrik olması hoşuma gidiyor, overcooked oynarken işime yarayabilir. ama bluetooth adaptör mü lazım ona bir de?

dualshock 3 kullanıyordum ben pc'de oyun oynarken. rocket league, dirt 3 çok rahattı.

10 liraya bluetooth dongle alıcaksın, bi de bitane yazılımı var onu kuracaksın bitti gitti.

xbox gamepad'i olarak görüyor pclerde ama hiçbir sorun olmadan baya bi oynadım ben tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=2A1TMOMXWsc
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

f710 buglı. sakın alma. 20-30 dkda bir dongle ile cihaz arası bğalantı 1-2 saniyeliğine kopar. araba yoldan çıkar, kanat oyuncun outa koşar. sinirlendiğine yazık. senelerdir düzeltmediler hala da aynı ürünü çıakrıyorlar logitechi severim ama en büyük fiyaskolarından biridir.

YALAN

2-3 yıldır kullanıyorum aynı gamepadi. başıma gelen en kötü şey pil bitmesiydi, onda da aletin suçu yok tabi fasd
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

goldbären said:

f710 buglı. sakın alma. 20-30 dkda bir dongle ile cihaz arası bğalantı 1-2 saniyeliğine kopar. araba yoldan çıkar, kanat oyuncun outa koşar. sinirlendiğine yazık. senelerdir düzeltmediler hala da aynı ürünü çıakrıyorlar logitechi severim ama en büyük fiyaskolarından biridir.

YALAN

2-3 yıldır kullanıyorum aynı gamepadi. başıma gelen en kötü şey pil bitmesiydi, onda da aletin suçu yok tabi fasd

çağtay adam biraz haklı ya...

ben de 5 - 6 aydır f710 kullanıyorum, söylediği 20-30 dk'da bir 1-2 saniyeliğine bağlantı gitmesini hep yaşadım. piller de yarı-full arası bişidir.

çok büyük etkilemiyor oyunu ama yine de önemli bir hata. ben de benimkinde var sanıyordum bir tek.
Sosyal ağlarda paylaş

710 için review okurken tek vazgeçme sebebim kopma olayıydı. He bazı insanlar sorun yaşamıyor da, piyango yani işte. Gerek yok.

Alın Xbox 360 wireless for pc, geçin. Kaç yıldır var bilmiyorum gayet de memnunum. İşte o kaç senenin ardından Bozuldu vericisi, 30 TL'ye mi ne yaptırdım bi elektrikçiye hala çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kullandiklarim arasinda Xbox 360 en iyisi. Baya da saglam alet, kablolusunu 2010'da falan almistim hayvanlar gibi kullanildi 3-4 sene hala canvar gibi. Sonra kablosuz+alici aldim, rasp pi ile de kullaniliyor. Keske ps4'te de calissa.

XBox One olanini hic begenmedim ama. Tetik tuslarinin seklini hafif degistirmisler, 360'in rahatligi olmadi bi turlu. Fifa'da falan baya zorladi beni, demoyu bi hevesle indirip oynayamamistim bile ilk xbox aldigimda.

Dualshocku PC'de denemedim, xbox kolu varken de hic ihtiyac duymadim. Xbox'in pilli olmasi belki fikir degistirir. Omru 50 saat falan. Lakin uzun sure kullanmayinca baya akiyor pil ve paslandiriyor yaylari.
Sosyal ağlarda paylaş

F710 bende de var, Dark Souls oynayana kadar problemlerin farkinda bile degildim. Arcade oynuyordum daha cok. Sonra dark soulsta camdan atacak noktaya geldim o anlik kopmalar yuzunden.

Vaktiyle xbox'in kablolu controlller'iyle ayni fiyata wireless diye aldim, pisman oldum. Xbox controller'i cok rahat, ee tam oturuyor dual shock gibi elden kayma gitme, parmak agritma dertleri falan da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...