Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Londra metrosundan enstanteneler

RaistlinMajere

Öne çıkan mesajlar

çok ilginç bazıları da çok hoş
ve eğer gerçekten yaşanmışsa orada bulunmayı dilenilesi özler bunlar
aynı makinist olup olmadığınıda mertak ediyorum

Londra metrosundan bazı makinist anonsları:

-"Sayın yolcularımız.. Gecikme için hepinizden özür diliyoruz. Biliyorum akşamın bu saatinde hepiniz bir an once evinize gitmek icin sabırsızlanıyorsunuz, tabi benim eski karimla evli diilseniz!... Öyle olsaydınız zaten şu anda evin tam ters istikametine giden Westbound trenine binmiş olurdunuz!..."

-“Sayın yolcularımız.. Tren durduğu zaman duyduğunuz zil sesinin anlamı ‘kapılar az sonra açılacak’ demektir; ‘çantanızı kaptığınız gibi sağı solu iterek deli gibi kapılardan fırlayın’ diil!..."

-"İkinci bölüme geçmeye çalışan uzun boylu kır saçlı bıyıklı ve gri pardesülü beyefendi, KAPILARDAN UZAK DURUN cümlesinde anlayamadığınız nokta nedir?.."

-"Şu anda Baker Street e yaklaşıyoruz.. Gördüğünüz gibi Baker Street kapalı... Şunu önceden haber verseler iyi olmaz mıydı diycem ama, tabi biz adam diiliz ki, biz alt tarafı bir makinistiz, bizim ne haddimize önceden bilgi istemek..."

-"Sayın yolcularımız, önce iyi haberi mi duymak istersiniz kötü haberi mi?.. İyi haber, dün benim doğum günümdü ve arkadaşlarım sürpriz bir parti hazırlamışlar, hayatımda hiç bu kadar duygulandığımı hatırlamıyorum... Kötü haber, Stratford-East Ham hattında bir sorun yaşadığımız için ne yazık ki gideceğiniz yere 3 saat gecikeceksiniz.."

-“Bayanlar baylar, Victoria istasyonuna sahte bomba ihbarı yapıldığı için güvenlik nedeniyle 2-3 saat bir gecikme yaşayacağız... Ama şimdi bunlari boşverelim, haydi hep birlikte soyleyelim; “cause mayybeeeeeeeee..., you re gonna be the one that saves meeeeeeeeeeeee...."

çok gerilerde kaldık biz, çoook!...[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

metroyu bilmem ama iett otobüsünde olur biliyom yaşadım
şöför kendi kendine anaonslar yapıyodu vaaz veriyodu ama süper eğlenceliydi
inişler arkadan binişler önden (önden inenlerin arkasından başka şekilde bağırıyodu)
insan bi binerken selam verir
kendimize saygımız yok ...... falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...