Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erör 1012

forçen

Öne çıkan mesajlar

trial oynamak için, oyunun sitesinden kurmak için gerekli dosyayı indirdim. açtım, update yapmam gerekiyor dedi, yap diyorum,
"cannor recover at this time. please try again in a few minutes. (error #1012) diyor.

proxy kullanıyorsanız ondan olabilir dediler, kullanmıyorum
run as admin yaptım
yeniden 4 kere yükledim
kayıt defterinden kaydını falan kaldırıp birdaha kurmayı da denedim
başkasından manifest.txt dosyası almayı denedim
manifest.txt dosyasını silmeyi de denedim.

niye veriyor bu hatayı bu ya?

not: şimdiden bikaç dakka beklemeyi dene demeyi düşünen, espri yeteneği yetersiz insanlara söyleyeyim, birkaç saat oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Patcher stuck olmuş. Bir restart at makineye sonra riftlivepatch.exe ( öle bişeydi adı ) i admin olarak çalıştırmayı dene.

Birde şu an kurulu olan RIFT BETA olarak indirilen Rift'mi yoksa release olduktan sonra mı indirdin ?

Ayrıca RIFT forumlarında proxyi kapatın demişler ama proxy kullandığını düşünmüyorum. Varsa kapat tabi :)

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

forçen said:

proxy kullanıyorsanız ondan olabilir dediler, kullanmıyorum
run as admin yaptım

yeniden 4 kere yükledim
kayıt defterinden kaydını falan kaldırıp birdaha kurmayı da denedim
başkasından manifest.txt dosyası almayı denedim
manifest.txt dosyasını silmeyi de denedim.

restart işini falan da denedim olmadı.

son çare olarak artık, oyunun isosunu çekip, o şekilde yükledim. bu error 1012 hatasını çözemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun patcherdan olduğu kesin. Patcher 80. port u kullanıyor bağlanmak için ve her nasıl oluyorsa sunucu ile bağlantı kuramıyor. Bu da o portun bir şekilde kullanılmasından yada patcherın o port a erişememesinden kaynaklanıyor olabilir.

Port 80'in o an başka bir program tarafından kullanılıp kullanılmadığını anlamak lazım. Antivirus dahil açık olan herşeyi kapatıp deneyebilirsin. ( O şekilde kullan demiyorum tabi engelleyen varsa görmek açısından )

Bizim bir arkadaşta da benzer sorun olmuştu. Sonra sorunun SKYPE den olduğunu farkettik ve onu iptal ettik. Oyunu açtıktan sonra SKYPE i açınca skype otomatik olarak başka port a geçtiğinden 2 sinide sorunsuz kullanıyor. Muhtemelen sende de o port u engelleyen bir uygulama bulunuyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...