Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ülkenizde yaşamaktan vazgeçebilir misiniz anketi?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

ülkemden değil ama istanbuldan yaşamaktan vazgeçtim,sadece kürtler yüzünden,85*90 arasını hatırlıyorumda istanbul şu anki halinden milyon kat daha iyiydi,ne zamanki köyünün hırsızı köyünün namussuzu ,istanbula dolmaya başladı,ben terkettim istanbulu,kürt nüfusunun en az olduğu bir şehirde yaşıyorum,ve inanın huzurum yerinde,ve şimdiye kadar kapkaça dolandırıcılığa v.s rastlamadım,çok acı yazdım belki ama doğru şeyler bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir teklif var ise daha iyi bir gelecek için çabalamak için çıkılır.

Babadan deden kalan yetiyorsa durum ülkede bakarım dalgama

zaten yakında pek tadı tuzu kalmayacak ülkenin.Ülkeden çıkmak oh yeah kurtuldum demek değil yeni bir savaş başka yere gidincede emoya bağlayıp abi ben türküm gazlarına girersen yapamazsın zaten çıkanların %80 neden çıktığını bilmiyor ya zorla okumaya gidiyor yada oh yeah girls hesabı diyelim.

Neyse kısaca geçerim arkadaş ülke benden ve geçmişinden vazgeçmek üzere elin gavuru efes pilseni bende ucuza içiyor yiyor eğleniyor vs.. bende hayatımı yaşamak istiyorum diyebilir insan.
Sosyal ağlarda paylaş

dededen malım kalsa bile durmam

keza benim iki sene sonra çocuğum olsa 18 yaşında üniversiteye başlayacak olsa 20 sene sonraki eğitim kalitesi ne halde olur diye düşünüyorum, bu adamlar ilk kez bu sene ilk 5000 deki öğrencileri açıklamadılar, yök merkezi atama ile asistan atamalarını yapıp devrim düşmanlarını üniversitelere çekirdekten sokmayı planlıyor 20 sene sonra bu adamlar iyi üniversitelerin hepsini ele geçirmiş olacak o zaman ben çocuğumu yine yurt dışında okutmak zorunda kalacğaım o yüzden bugünden giderim çocuğum da orada doğar oranın yaşam tarzını benimser

mümkünse de tatil haricinde bu ülkeye gelmez, gelmek zorunda kalmaz
Sosyal ağlarda paylaş

çetin abi tamam haklısın da yani sikerler ben daha fazla yanmak acı çekmek ve ızdırap içinde ölmeyi beklemek istemiyorum, bu benim hayatım ve türkiyenin durumundan daha öncelikli gelen değerlerim var mümkünse ele geçirmek istedikleri ülkeyi alsınlar münasip bir yerlerine soksunlar zaten bu kafayla gittikleri sürece yakın zamanda hepsi kendi bokuyla oynamaya başlayacak, ben onları yukarıya çıkaramayacağıma göre onların beni aşağıya çekmesine müsaade edemem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...