Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her derde deva bir kaç kopyala yapıştır da benden

turkuoise

Öne çıkan mesajlar

Kaynak : Evegate

3) How many new people will be admitted into the 6th phase?

We will continue sending invitations until we reach 20,000 testers.

4) Will the 6th phase of the beta be the last phase or will there be more? Are there any new plans for an open beta?

There are no plans for an open beta. As to this being the final testing phase, we expect it to be, but only time and testing results will tell.

Türkçe meali : Daha bir çok beta davetiyesi göndereceğiz, Beta 6'nın son beta test olması planlanıyor, ancak bunu test sonuçları ve zaman gösterecek. Open beta planlanmıyor.

Phase 6 Beta is penciled in for this weekend.
As soon as it's going, we'll start sending out invitations again.

Türkçe meali : Bu laflar 30.12.2003'de söylenmiş dolayısıyla gizemli cuma olayı buradan kaynaklanmış olabilir.[hline]Oracle: Delikanlı Minmatarlının delikanlı şirketi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pann IRC'de bikac onemli noktaya deginmis, c/p 'e devam..

Yes, Ralith, you have to buy two boxes to get two accounts.

CCP isn't offering a downloadable version!!!..

Last I heard from Campion, we are still waiting for the green light from Q&A to start P6. That *may* come tomorrow.

mealen:
bir box la tek bir account acilabilcek.. iki account icin iki box lazim.
oyunun netten indirilebilen versiyonu olmiyacak.
beta6 *belki* yarin baslayabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

Edit by Pann: The chat will be in #eveonlinehoc on the Stratics IRC server.

Azmodai'nin de yazdığı üzere dev chat bu akşam saat 24:00'da. [Oracle]The_Mule ile orada olacağım.[hline]Oracle: Delikanlı Minmatarlının delikanlı şirketi.

Edit : Blackice daha hızlı davranmış.

[Bu mesaj turkuoise tarafından 07 Şubat 2003 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 07 Şubat 2003 15:04 tarihinde demiş ki:
ben Azmodaii 'im valla su andada ordayim :P[hline]gunde bir kez tiklayin, sevaba gecin.

Aman Zengin Mahluk Olacam Die Abartma Incilirsin
Fire in the discoooo
FIRE IN THE DISCOOO
fire in the, taco bell

Farkındayım odadan odaya sekip saga sola mesaj atıyosun bende seyredip eğleniyorum... Crave benimde irc ve oyun nickim ;)[hline] I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...
Sosyal ağlarda paylaş

hmm, ablamıydı o? :)
bu Lekjart da amma konuşkanmış ya bi soruya bi saatte cvp veriyo mübarek, zaten lag var acaip..
neyse saat 1.17, chat yaklaşık olarak 1 saat sürdü ve şu anda bu mesajla bitti:

have a great day everyone and sorry about the lag[hline]Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonaparte
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne siddet bu celal ?? Altı ustu oyunun beta testinin asamalarından birinin baslangıcı icin verdikleri tarihi degistirdiler.Böyle heyecanlı cıkıslar yapmaktan hoslananlara konu dısı bölümünü tavsiye ederim[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

7.02.2003 tarihli dev chat'in highlight ları
(alıntı:eve.stratics.com)

- Phase 6 is suppposed to start next week
- Plans to lift the Non-Disclosure Agreement during Phase 6 are still on, if everything continues on track
- Currently there are about 10,000 testers invited. They will continue to send invitations over the next couple of days, until those numbers reach about 20,000
- EVE's shipping date is still recognized as the end of March

Other interesting facts brought up during the chat:

- Combat among ships continues to be tweaked, based on information attained during beta testing
- "A lot of the ideas and concepts about how EVE is going to evolve will come from the people inhabiting it"
- If you don't have the most sophisticated and expensive technology in your computer, you can still enjoy EVE as much as anyone else
- The developers are in dire need of a vacation, and gladly accept kind offerings or gifts
- Pann recieved a copy of all the questions submitted during the chat. If you asked a question, it may still get answered on the Official Forums

full chat log icin buraya[hline]Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonaparte
Sosyal ağlarda paylaş

soulless burada moderatör olman burada istediğini yapabileeğin anlamına gelmez eve hakkında herşeyi konuşabilirim.
2.si bu kendi fikrim neyi istersem düşünürüm
eğer bir oyunun betası bu kadar aksıyorsa(ki hiçbiri zamanında başlamadı hele 4...)oyun içi aksamaları da fazla olur belki bu senin ilk betan ama olsun bu böyledir öğrenirsin belki?[hline]karga
theurgist of The Forsaken

Sosyal ağlarda paylaş

Soul adamlarin yaptigi ayip gercekten glathrosun protesto etmesine ben de katilabilirim. Sozde 15inde beta 5 baslayacakti direkt atladilar beta 5 bitti dediler. Ayin 25. ine kadar irc de topicte "character wipe soon beta 5 starting" yazdi. Sonra beta 5 bitti dediler gecistirmek icin olayi. Ben tahmin ettim beta 6 soyledikleri tarihte baslamaz cunku oyunun engine i bugli biraz, once onu halletmeleri gerekicek. Ama onlarin hatalari bir tarih aciklamak burda, yapamayacagin seylerin tarihleri belirlenmez.

Glath gibi burda birilerinin bu konuda isyan etmesi normal, hic konu disina tasiyacak bir olay yok ortada.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Heh kim konu dısına tasıyor yaw ?
Bir defa bunun moderatorlukle hicbir alakası yok , ben konu dısına tasısam yada onun mesajını editlesem belki öyle olurdu ama yazdıgım cevap benim kisisel görüsüm.Ama editlemeye yada tasımaya gerek görürsemde bunu birisine soracak degilim , sadece yaparım.
İkincisi bu bir oyunun test asaması ve herkes emin olabilirki o insanlar oyunun biranönce cıkmasını pepelekteki herhangi birinden cok daha fazla istiyorlar , sonucta burdan para kazanacaklar , emeklerinin karsılıgını alacaklar vs..
Ucuncusu Glatheros yada bir baskası paramı vermiski bu oyuna hakkını arıyor anlamıyorum ?? Adamlara beta tester olmak icin basvuran sizsiniz , yemeden icmeden uyku uyumadan bilgisayar basında test baslasada bugları bulsam biranönce ve busekil adamlara yardım etsem diyemi yanıp tutusuyorsunuz yani.Komik olmaya gerek yok...
Hem belese oyun oynayalım derdinde herkes hemde zeytinyagı gibi üste cıkılıyor.
Dördüncüsü ve benim asıl cevap yazmama sebep olan sey , tepki var tepki var.Bir oyunun test asamalarından biri söylenen tarihte baslamadı diye ölün , geberin tarzı düsünmek kesinlikle cok anormal üstelik bunu aynen forumlara yazmak baska bir anormallik ve ben kisisel olarak butarz konusmalardan hic haz etmem ve bunuda acık bir sekilde söyledim , benim kacıncı betam olmasıyla nasıl alaka kurduguysa hic umurumda degil , cunku herhangi bir mantık oldugunu sanmıyorum icinde.[hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

Sosyal ağlarda paylaş

Olay o degil, bir kere bu adamlar oyundaki en basic seyleri daha yapmamislar, info ekranlari bugli , 2de bir error yazisi cikiyor. Beta 5 e gelene kadar 7 tane mi ne alpha gecildi , 5 tane beta gecildi yani 12 tane phase gecilmis, oyun 1 senedir testte zaten. Geldiler son betaya anca mi akillarina geldi, simdi de panik oldular yetistiremezlerse fes olucak anlasmalari simonsla, o yuzden 24 saat calisiyorlar su anda. Kendileri bilirler swgden once cikartamazlarsa cok musteri kaybedicekler, ustelik su anki haliyle cikartirlarsa olmaz kimse bugli bugli oynamaz oyunu. Insallah korktugum gibi olmaz ne diyim.

Benim icin betanin ne ifade ettigini soyleyim. Ben tabikide aman buglari report edeyim de basim goge ersin diye bir mantik gutmuyorum, betadaki hickimse buglari bulayim diye girmiyor ama firsat oldukca report yaptim. Betaya giris amacim daha oyun cikmadan oyunu ogrenmek ve oyun ciktiginda ogrenmek icin zaman kaybetmemek yoksa test etmek falan geyigi isin. Betaya girenlerle sonradan girenler arasinda dag gibi fark olucak bunu da bilin.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar heycan yapmayın ikinizinde haklı olduğu taraflar var. Sonuçta bu beta çok fazla beklenti içersinde olmamak gerek, heran beklenmedik şeyler olmasıda mümkün. Ama tarihler konusunda sütten çıkmış ak kaşık değiller.

Tatlı tatlı test ediyoruz şurda işte :)[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi beklenmedik şeyler her zaman olur :)

Pann:
Earlier in the week, we believed that we would be ready to go by the end of the week. However, according to QA, the discovery of two horrendous bugs are preventing P6 from starting yet. These bugs create a trickle down effect that cause other bugs, as well. Until they are found and squished, we cannot start. The programmers have been working practically non-stop to find and correct them.

We had considered the possibility of bringing Tranquility back up with an older build for the sake of pacifying the restless spirits, but it would be counterproductive to getting P6 going. We absolutely must focus on the new build.

Please bear with us and know that we are as anxious to get going as you are.

Pann
Eve Online Community Manager
Crowd Control Productions
[email protected]
[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...