Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok zor yahu oyun

Loex

Öne çıkan mesajlar

Loex said:

geç yazıyorum kusura bakmayın

denediğim classlar ranger barbar ve assasin şuan assasinle oynuyorum alıştım gibi level da 23

ranger ım var 45 ondan gına geldi 2 mob saldırdımı adeta kan ağlıyorum ölmemek için

Sana şukadarını söyliyebilirim her class ın bir mantığı olduğunu düşün ve oynanış şekli aksini yaparsan istediğini alamzsın örnek ranger benim için uzaktan oynayacağım bir class mob yanıma geldiğinde ölmek üzere olmalı yada çoktan ölmüş olmalı, aoc çıktığından beri oynamışımdır tabiki bir kaç ay önce bıraktım Main karakterim pom PVE de 8-9 mob arasını girip çıkabiliyordum rahatlıkla hatta şunu diyebilirim sana Keshetta DMC de alt kat olan yere dalıp 20 nin üzerinde mobu öldürerek çıkmışımdır sana tavsiyem 1 classa yoğunlaş ve seçtiğin class ın mantığına göre oyna örnek çoğu tanıdığım ranger gibi uzakta duracağına önde dururdu ölende ilk olurdu:)
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum oyunda rangerla lvl kasmak işkence olabilir.Sana katılıyorum.Ama bu oyunun genelinde lvl kasmak,hiçbir class için zor değildir.Sadece hızlı,yavaş muhabbeti vardır.
Sana tavsiyem rangerı derhal bırakman.Ranger şu hali ile bir halta yaramaz class.Derhal ya sin aç,yada demo.Oyun bu ikisinin üzerine yoğunlaşmış gidiyor.Sin açarsan lvl kasarken dahada zorlanırsın belki ama,mobların üzerinde 5-6k,player üzerinde 4-6k dmg görünce,iyikide kasmışım dersin.Sinle rahatlıkla dungeon grubuna girersin.Rangerı millet,khitaide sadece tek bir dungeonda trap için kullanır.Sin ise burst dmgdir.Pvpyede alıştınmı bu haliyle sin çok iyi.
Demoyu hiç anlatmayacağım.Çünkü son gelen patchle oyunun ismi:Age of Demo oldu.Anlatılamaz,yaşanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...