Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu klavyeyi de kaybettik

karakedi

Öne çıkan mesajlar

hah bu klavyeyide kaybettik,
bununda üzerine çay döktüm, gittim temizledim falan ama yarına kesin yapıs yapıs ve kazık gibi olur tuşları yazmamaya başlar.

super yaf klavye canavarı oldum,
neyse büyük ihtimal lazım olacak bana mümkün mertebe istanbul anadolu yakasında şöyle eski model klavye satan bi yer soyliin biliyorsanız, mümkün mertebe shift tusunun sogunda sagında abuk sabuk tuşları olmasın

sleep wakeup turbo ışınkılıcı gibi tuşlarıda olmasın
standart bi klavye işte harf ve karakterlerin yerleri standart olan bi klavye.

mümkünse bide ucuz olsun yaf, nasılsa üzerine çay dökecem o alacagım klavyeninde. hepsini sonu belli zate :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

su geçirmez klavye satan bir yer vardır belki net'te? :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Son kullandıgım klavye bayagı bir dayanmıştı aslında ama ustunde son bir senedir yedigim ictiğim her şey vardı. Menu gibiydi resmen. Simdiki klavyemden nefret ediyorum ama nedense ustune hic bir sey dokulmuyor. Bunda o dedigin gibi abuk subuk tuslar var ve biraz kucuk oldugundan tuslar birbirine resmen yapisik gibi. Durmadan yanlış tuşlara basıyorum. Benim en sevdigim klavyeler su anki klavyelerden cok daha buyuk, gri renkte, ustunde windows tusu bile olmayan, su anda genelde bankada gorebilceginiz IB Siemens vs. marka klavyeler. Nedense onlarda yazmayı cok seviyorum. Bir tane bilgisayarcıdan eskilerden bulmam lazım çünkü yenisin oldugunu pek sanmıyorum. Bulsam alıcam bir tane.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.pcgold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=Klavyeler&MARK=MITSUMI

üzerinde fonksiyon tuşu çok ama çok tatlı duruo hehehe. Şu an dükkanda yada evde kullandığım klavyeden bıkarsam yada kırılırsa kesin bunu alırım. Natural klavye en güzeli valla.
Tek bir eksisi var o da en alt harf sırası ince.

Birde şunları bi kontrol et istersen. Tuşları büyük bir versionu var bi de incecik.

http://www.pcgold.com.tr/product.asp?CATEGORY=Klavyeler&MARK=WITKEY

[Bu mesaj Catscratch tarafından 17 May 2003 16:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...