Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

diselolz said:

Xenus said:

engizisyon ukrayna uplay'inden alınca şu yöntemle alınca 25$'mış

http://www.hotukdeals.com/deals/dragon-age-inquisition-for-pc-origin-uplay-ukraine-16-27-2056836

bundan alan var mi? bi sikinti oluyo mu region lock falan?

ben deniyorum da , firefox hola ile denedigimde halen iniglizce cikiyor ( ukrayna yapmis olmama ragmen ).

ikincisi verdigin sitedeki son sayufa yorumlara gore kaldirmislar ubi store ukrayandan dragon age i.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

abi ana göreve giderek ne kaçırmış olabilirsin? bilmeden bir seçim yaptın sadece, sky dan önce

spoilerdir ciddi

red templar gorevlerini gormemisim. bolgeyi unlock etmistim, skyhold dan sonra giderim demistim. olaylar alakali oldugundan bir kac bolgeyi boyle completed altina tum questleri ile atmis. hic birisini gormemistim. sky dan sonra giderim demistim.

skyhold a rushlamayin arkadaslar. hinterlands i falan fullemeniz gerekmiyor. ama hikayeyi kirmamak icin gitmeniz gereken 1-2 yer daha var. skyhold a rushlarsaniz bunlari ve questlerini completed a atarak kapatiyor.

ara save imde yok. cok aptal hissediyorum su anda 40 saat oyunun ardindan. content kacirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

dr stoklarına inatla girmiyor oyun, kodumunun aral'ı.

nerden almak en mantıklı şu an ?

Dragon age almak için kıvrandığı yetmezmiş gibi bide gidip araldan almaya çalışıyor inatla.

Deno sen ne biçim bi insansın, ne işin var bizim forumumuzda? Hadi dragon age oynanmasına konuşulmasına izin veriyoruz, araldan oyun moyun herhangi bişey alacakları direk banlayalım ya bu nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

-Deno- said:

dr stoklarına inatla girmiyor oyun, kodumunun aral'ı.

nerden almak en mantıklı şu an ?

Dragon age almak için kıvrandığı yetmezmiş gibi bide gidip araldan almaya çalışıyor inatla.

Deno sen ne biçim bi insansın, ne işin var bizim forumumuzda? Hadi dragon age oynanmasına konuşulmasına izin veriyoruz, araldan oyun moyun herhangi bişey alacakları direk banlayalım ya bu nedir.

doğru. banlayın araldan oyun alanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...