Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

%50 İndirim Bu HaftaSonu

fixmen

Öne çıkan mesajlar

ee Steam bir devir başlattı. O ekmekten pay almamak olmaz. Bir sürü firma çıkıyor aynı işi gören ama Steam'in yanına daha yaklaşabilen olmadı. :)

Bu arada oyuncu sayısında bir artış olduğunu belirteyim. En azından kendi oynadığım serverde hissedilir bir artış var.
High-lvl lerde bile :) ( 1.2 Patchden sonra dönen baya kişi olmuş sanırım )
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Oyunun patladığı falan yok sadece çok fazla server açmalarından dolayı bir sıkıntı yaşanıyor.

Green Man Gaming is a digital retailer of PC games. We sell games globally and have sold to over 89 countries. We're based in London, UK, and our offices are in Bloomsbury which sounds much more posh than it really is.
Unlike any other digital retailer, our customers can trade-in their digitally downloaded games for credit in their account and this credit can then be used for new purchases. We have some very clever patent-protected technology that allows only us to do this.
We make buying from us secure. We are VeriSign Trusted (with VeriSign Class 3 Validation SSL SGC CA certificates) and use the best established payment systems: SagePay and PayPal.

Bu nasıl bir fanboyluktur, adam gamecardları alan firmanın elinde kalmış diyor sen de oyun patlamadı hoca diyorsun...
Yanlız acayip patladı, level 50 olan subscriber sayısı aşırı düştü Sagespire da...
Sosyal ağlarda paylaş

Ramocan said:

Bu nasıl bir fanboyluktur, adam gamecardları alan firmanın elinde kalmış diyor sen de oyun patlamadı hoca diyorsun...
Yanlız acayip patladı, level 50 olan subscriber sayısı aşırı düştü Sagespire da...

Fanboylukla alakası yok. 100+ kişilik guilddeyim, günde ortalama 30-40 kişi online oluyor sürekli. Stillmoor yada Shimmerde expert yada raid riftler yaparken bir baska guardian raidiyle genelde karşılaşıp dakikalarca combatta yapıyoruz. Ben gördüğümü söylüyorum gayet kalabalık oluyor server. ( akşamları en azından gündüz giremiyorum )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...