Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terraria (2D Minecraftımsı birşey.)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

hardmode yayılmalarını zaman açısından en kolay önleme yolu boşluk bırakmak mı?

plantera'ya karşı en efektif silah hangisi? (expert)

Hepsine tek çözüm

http://terraria.gamepedia.com/Vampire_Knives

Expertte son bossu afk kesebildiğin taktiği nerflediler yalnız :P
Sosyal ağlarda paylaş

lol haklısın key mold düşmeyip direk key düşücek dedilerdi son patchte ama gene plant istiyormuş.

O zaman şöyle anlatayım bir kere underground jungle da büyük bir arena kuruyorsun:

Arena için gerekli şeyler:

1- Ekran büyüklüğünde boş alan ve ışıklandırma
2- Life regen (Campfire, sunflower, hearth latern(şu perma 20hp artıran kalplerle herhangi bir ironumsu bardan yaptığın chaini birleştiriyorsun) honey pool(çok şart değil bu da regen veriyor) ve hp regen potion + ironskin potion
3- Wooden platformdan zıplayarak üstüne çıkıp inebileceğin bir düzenek
4-en son bulduğun en kaliteli ore ile ranged weapon
5-üstteki ore ile melee armor set (yüksek armor nedeniyle)
6-???
7-profit

Edit: Arena yı yeryüzüne kurmıycaksın undergroun seviyesinin üstüne çıkınca enraged oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

flamethrower çok parlak gözükmedi açıkçası hani destoyer gibi parça parça olsa tamam. addler var diye mi öyle demiş bilmiyorum. gerçi edinmesi çok kolaymış, denerim, eyvallah.

ekranlık platformlu alan iyi sonuçlanmadı. yana doğru sonsuz giden bir düzenek düşünüyorum yutupta gördüm. belki onu yaparsam ore silahları da yetebilir. dar alanda yetmiyor malesef. o kadar mekan hazırlamak da tam bir eziyet aslında encounterın en büyük sıkıntısı o :/

*enrage falan bütün wiki bilgilerini okumuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok iyi bir halde şuan 0 başlayan içinde ortadan başlıyan için de ama kesinlikle aranızda çok gear / progress farkı olan biriyle oynamayın oyunu ya beraber gidin ya da solo. Bu şekilde sıfırdan başlıyan 100h+ garanti veriyorum. Hatta sıkılmadan 200h bile yapılabilir guideların dibine vurmayıp bazı şeyleri de kendim bulayım derseniz.

Expert mode da başlamayın bide, normalde başlayın

normal>hardmode>expert şeklinde 2 world ile oynamak mantıklı. He 2 veya daha fazla kişiyseniz expert mantıklı ama tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Official birşey değil ya, mod yapmış elemanlar

said:
What is Super Terraria World?
STW is a standalone MMORPG style Client and Server mod for, you guessed it, Terraria! The mod brings a RPG feel to the game you know and love, by adding quests and leveling systems. You will also experience new weapons, armors, items, NPC’s, dungeons, skills, and more.

http://forums.terraria.org/index.php?social-forums/super-terraria-world.436/
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...