Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

ben serdal adalı'ya da karşıydım.

yalçın karadeniz denen demirören kuklası yerine kim gelse iyidir.

başkan kadar yönetim listesi önemli.

örneğin karadeniz'in listesinde son 8 yılda demirören ile çalışmış pek çok kişi olacak.demirören tff koltuğundan beşiktaş'ı yönetmeye devam edecek.

fikret orman adaysa listesi önemli.

fikret orman 2004 de demirören'e kılpayı yenildi.o seçimde çarşı'nın demirörene olan büyük desteği sonuçta rol oynamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhaha, serdal adalı aday olmadı diye kulüp bitiyor, nayyyssss

ya şaka mısınız arkadaşım? serdal adalı kim ya allasen? bu adam son güne kadar demirören yönetiminde değil miydi? ne zaman kral oldu anlamadım?

ha bi de serdar bilgili döneminde "demirören ayrılınca düşüş başladı kurtar bizi büyük başgan" diyerek zorla demirören seçtirildiğini hatırlatırım. neden parası olana ihtiyaç var abi? hayır misal insani vs olarak sevilir sevilmez fakat bir şirket olarak bakarsak serdar bilgili yönetimi gibi bir yönetimdir gelmesi gereken (hüsnü güreli bir artıdır misal bu serdal adalı yönetiminde). serdar bilgili para mı verdi cebinden de borçlar 10 milyona düştü. taraftar mentalitesi bu olursa, kusura bakmayın ama burnumuz da boktan çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ahahhaha, serdal adalı aday olmadı diye kulüp bitiyor, nayyyssss

ya şaka mısınız arkadaşım? serdal adalı kim ya allasen? bu adam son güne kadar demirören yönetiminde değil miydi? ne zaman kral oldu anlamadım?

ha bi de serdar bilgili döneminde "demirören ayrılınca düşüş başladı kurtar bizi büyük başgan" diyerek zorla demirören seçtirildiğini hatırlatırım. neden parası olana ihtiyaç var abi? hayır misal insani vs olarak sevilir sevilmez fakat bir şirket olarak bakarsak serdar bilgili yönetimi gibi bir yönetimdir gelmesi gereken (hüsnü güreli bir artıdır misal bu serdal adalı yönetiminde). serdar bilgili para mı verdi cebinden de borçlar 10 milyona düştü. taraftar mentalitesi bu olursa, kusura bakmayın ama burnumuz da boktan çıkmaz.

sana cevap vermiycem çık yukarda yazılanları bı 10 kere felan oku , yalcın karadenız denen zibidinin kim olduğuna bak , biz adalı baskan olmazsa besıktas batar demıyoruz , bu demirören in köpekleri başkan olursa beşiktaş batar diyoruz, onların karşısında tek şanşımız adalı olduğu için adalı adalı dedik, fikret ormanda aday oluyormuş , bizi demirören ve pisliklerinden kim kurtarabilecekse o başkan olsun diyoruz, sırf germek içinmi yazıyorsun ne yapıyorsun anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dostlar demirören 2 yıl önce 20 sandığın hepsinden farklı çıkmadı mı..

yüzlerce fenerli ve cimbomlu kongre üyesi var görevleri kongre günü oy atmak.

murat aksu akp propagandasıda rol oynadı tabi.

ama gerçek ki demirören'in desteklediği bir adayı seçimde geçmek çok zor.belki çok güçlü bir yönetim ve başkan olursa.

serdal adalı doğru isim olmasa da bunu denedi ama başaramadı ve çekildi.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

tinu said:

ohh be geliyor adalı , bu iş bitmiştir zaten adalı destekleniyordu, taraftarda onu istiyor, bitmiştir bu iş.

başkan adayı olduktan hemen sonra.

la havle şakamısın arkadasım evet oyle yazdım cunku dıger baskan adayıda levent erdogan denen soytarıydı... beşiktaşlımısın sen bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşlı olup olmamam önemli değil zaten de önemli olan objektif olmak. başka aday desteklensin. koca kulüpte bir serdal adalı mı kaldı? 2 sene önce sorsaydım sana serdal adalı kim diye söyleyebilir miydin? koskoca beşiktaş'tan çıkacak tek başkan adayı bu mudur yani? basından takip ettiğim kadarıyla öyle ahım şahım vasıfları olan bir şahsiyet değil kendisi.

gerekirse ceo gelsin ya, madem endüstriyel futbol. profesyoneller yönetsin. manager'lik sistemi fln olsun. dün demiröreeeeeeeeeeeen kurtar bizi diyenler bugün serdal adalıııı diyor. karpuz seçmiyoruz, beşiktaş gibi bir kulübe başkan seçiyoruz.

ha ayrıca benim lafım tek sana değildi neden bu kadar tek başına üstüne alınıp yardırdın onu da anlamış değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

beşiktaşlı olup olmamam önemli değil zaten de önemli olan objektif olmak. başka aday desteklensin. koca kulüpte bir serdal adalı mı kaldı? 2 sene önce sorsaydım sana serdal adalı kim diye söyleyebilir miydin? koskoca beşiktaş'tan çıkacak tek başkan adayı bu mudur yani? basından takip ettiğim kadarıyla öyle ahım şahım vasıfları olan bir şahsiyet değil kendisi.

gerekirse ceo gelsin ya, madem endüstriyel futbol. profesyoneller yönetsin. manager'lik sistemi fln olsun. dün demiröreeeeeeeeeeeen kurtar bizi diyenler bugün serdal adalıııı diyor. karpuz seçmiyoruz, beşiktaş gibi bir kulübe başkan seçiyoruz.

ha ayrıca benim lafım tek sana değildi neden bu kadar tek başına üstüne alınıp yardırdın onu da anlamış değilim...

sana dıyoruz kı adalı adalı dıye tutturmamızın sebebi diğer adayların demirören in yalakaları olmaları hatta bazılarının demirörende de beter olmaları,

he fıkret orman ve adalı aynı anda aday olsalardı o zaman oturur tartısırdım adalımı gelsın fıkret orman mı gelsın dıye oturur lıstelerıne bakardım, ama öyle bir adaylar çıktıkı ve onlara karşı adalı kurtuluştu, yani bu daha basit daha yalın nasıl anlatabiliriz bilmiyorum,

adalıdan başka adaymı yok diyorsun bende evet yok diyorum işte, he şimdi fikret orman çıktı yine levent erdoğan ve demirören yalakalarından kat kat iyidir.

he niye sinirlendiğimide söyleyim, attığın mesaj tamamen olaylardan habersiz sırf dalga geçmek laf sokmak için atıldığı besbelli ortadaydıda o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de diyorum ki o zaman çok ağlarız. çarşı çarşı diye yırtınıyoruz her zaman. çarşı nerede hani, neden çıkarmıyor kendi başkan adayını. taraftarın sesi nerede? ya hayır yani sözde seçim var. aynı bokun laciverdi adaylar çıkıyor biz onların arasından eh işte olanı, kötünün iyisini seçiyoruz.

neyse diyeceğim, adalı da seçilse karanlık beşiktaş'ın önü.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ben de diyorum ki o zaman çok ağlarız. çarşı çarşı diye yırtınıyoruz her zaman. çarşı nerede hani, neden çıkarmıyor kendi başkan adayını. taraftarın sesi nerede? ya hayır yani sözde seçim var. aynı bokun laciverdi adaylar çıkıyor biz onların arasından eh işte olanı, kötünün iyisini seçiyoruz.

neyse diyeceğim, adalı da seçilse karanlık beşiktaş'ın önü.

çarşı başkan adayı çıkarcak!!!

taraftarın sesi nerde???

neyse hocam sen devam et ben yatayım gece gece bu kadar stres yeter bana,
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı 17m eur dünya para bizim gibi finansal failplay takım için.
Adalı da diyordu takımın küçülmesi lazım bir kaç sene diye. Böyle paralara bu adamların direk satılması lazım her ne kadar sevilse de.

Fernandes iyi adam ama ben 10m'dan fazlaya gideceğini zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Fernandes ve Simao nun kalmasını isterim. 2side disiplinli, 90 dakika koşan, mücadele eden adamlar.
Q7 - Almeida - Edu - Sidnei - Holosko gitsin. Oynamayacaksa Alves'te gitsin.
disiplinli dediğin adama antrenmana sarhoş gelip 1,5 ay oynmamıştı ama son dönemde bir vukuatı yok tabii. böyle olacaksa hep kalsın, 17 milyon reddedilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...