Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar kullanırken ellerin titremesi ne manaya gelir ?

Predator

Öne çıkan mesajlar

Az önce mouse tutan elim birden titremeye başladı , tırstım açıkcası. Aklıma hemen Parkinson hastalığı falan geldi. Acaba napsam? Arada bir titriyor geçiyor. Hiç olmayan birşey. Başına gelen var mı hiç ? Bilgisayara aramı vermeliyim sizce?

İmdak ![hline]Hick!Memur bey ben alkollüyüm, siz nerelisiniz ehi ehi

Sosyal ağlarda paylaş

Ne olduğuna bağlı, oyun oynuyorsan heyecanlı bölüm geçince bana her zaman oluyor, yada UO oynarken PvP'den çıktığımda her zaman titriyorum, ellerim buz gibi oluyor. Forumda kavga edince de oluyor arada sırada ulaşamadığım bir adamın bana kafasına göre laf etmesi düşüncesi çok sinirlendiriyor, yane stres yapınca oluyor öyle de panik yapma bence hiç =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Elimi mouseun üstünden kaldırınca geçiyor hafif koyunca başlıyor. Şu an durdu zaten. Sanırım sinir uçlarından çünkü hafif bir çıkıntıda var zaten. Çok uzun süre kullandığım için hastalık korkusu geldi ilk aklıma :)[hline]Hick!Memur bey ben alkollüyüm, siz nerelisiniz ehi ehi

Sosyal ağlarda paylaş

ehe alzheimer beyni etkilemiyormu ? yoksa hareketleredemi etki ediyor. çünkü bende gerçekten yavaş düşünme, çabuk hatırlıyamama gibi problemler var bol bol havuç suyu içmeye başlıycam yazın.[hline]Hick!Memur bey ben alkollüyüm, siz nerelisiniz ehi ehi

[Bu mesaj Predator- tarafından 16 May 2003 08:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 15 May 2003 23:34 tarihinde demiş ki:
Ellerin buz gibi olma durumu kansızlıktan ve demir eksikliğinden kaynaklanır. Kuru kayısı, kuru üzüm ve ıspanak tavsiye edilir.

hE BİDE tansiyon olayı var aman dikkat et kendine[hline]Gezinen bir gölgedir hayat, gariban bir aktör
Sahnede bir ileri bir geri saatini doldurur
Ve sonra Duyulmaz olur sesi, bir masaldır
Gürültücü bir salağın anlattığı
Ki yoktur hiçbir anlamı.

W. Shakespeare - Macbeth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 16 May 2003 10:51 tarihinde demiş ki:
Baba tarafı tansiyonlu insan kaynıyor zaten off...

Yok sıkma canını bendede aynı problem var umarım fazla zayıf deilsindir sadece düzenli yemek programı ayarla kendine ve fast food dan uzak dur tamammen kurtulursun bu dertten

Bu söylediklerim doktor tavsiyesidir.
Yemeklerini düzenli ye ....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 15 May 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
UO oynarken PvP'den çıktığımda her zaman titriyorum, ellerim buz gibi oluyor.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

ehe cogu acemi pvpcide olur bu
( surekli pvp yapan ve halen olan varsa o daha beter durumda demektir )

cogu kişiye oluyomuş bu olay ( ehe anlayın işte insan uo oynarken ne kadar kaptırıyo kendisini )

ps : bana hiç olmadı :)[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

İyice klinikleştirmişiniz olyı :)

Klavyenin pozisyonuna ve mouse unun duruşuna bak arkadaşım. Eğer masanın kenarına çok yakınlarsa onları uzaklaştır. Yani bileklerin masanın kenarına denk gelmesin. Ve çok uzun süre bilg. başında oturmamaya dikkat et.

Çözüm bunlar başka bişeyden ileri gelmez merak etme tansiyon falan da hikaye. O söyledikleri ancak göz kararması vb.
durumlar için geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun yoktur ya ... Ben uo'da 5-6 kisiden kacarken kalp sadece ellerim titremiyo kalp atıslarım atın nal sesini de geciyo o derece ... Ama kolun masaya cuk oturduunda rahat edersin ..[hline]Dunya delikanlı olsaydı yuwarlak olmazdı (Misal: Fatih Urek alla alla ?? )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...