Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BladeSinger ın Vedası

BladeSinger

Öne çıkan mesajlar

Söze Nasıl Başlıycamı Bilemiyorum Ama Öncellikle Karakedi ye bi özür borçlı oldugumu düşünüyorum..Kusura bakma siten için yazdığım yazıyı tamamlayamadan gidiyorum bi kısmı bitti onu mailineatarım belki birazdan..Ve Sana Söz VEriyorum Sırf O yazıyı vermek için Geri Dönücem... Heyrneyse.....
Öncellikle nereye gidiyosun sorusuna cevap vermek istiyorum(ne kadar umrunuzda olursa)..hayat insana çok büyük oyunlar yapar ve ben ne zaman hayata karşı oynasam bana zarlar hep hileli olmuştur..Yine Ben kaybettim sanırım 30 gün boyunca hastanede yatmak zorunda kalıcam..Daha 3 gün önce turp gibiydim iyiki bi kan tahlili verdim anında hastalık buyumeden hastaneye yatın tedaviniz başlasın dediler..Size Ne Herneyse...

Demek İstediğim O ki kaçıp gitmiyorum hiç bi işten ne guzel diablo2 serverı açıcaktık,forumlara yazı yazacaktım,FRp oynuycaktım daha neler yapıcaktım ama gitmek zorundayım bana şans dileyin...En kısa zamanda Aranıza Donme Dileğiyle Bye Bye

30 gün snra hepnizle görüşürüz

Elveda

Ps:Hepnizi Ozluycem Beah..Okulu da ozluycem....İnşallah Turp Gibi aranıza geri donerim elveda dostlarım,sevdiklerim..ELVEDA
Sosyal ağlarda paylaş

Çok çok geçmiş olsun diyorum.. Pek haddime düşmez sanırım ama yine de söylersem iyi olacağını düşündüm bir an... Benim kardeşim aynı hastalığa yakalanmıştı 2 yaşındayken. Almanyada tedavi gördü vs. En sonunda ilik nakli yapıldı (benden) ve şu an Ultima Online oynuyor benimle beraber. İnanıyorum ki sen de yeneceksin, hele başında ise pek problem olacağını sanmıyorum. Şimdi eskisi gibi değil, kurtulma ihtimalin gerçekten çok yüksek. Ama moral her şeyden önce gelir. Sen canını sıkma! Burda seni seven pek çok insan var, yarım kalmış işlerin var :-) Sakin ol ve canını sıkma. Moralini yüksek tut.

Sevgiler,
Demitra
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim biraz once bide TEK in gazabına uğradım eheuhe

yaw bize bişey olmaz bizi ne dragonlar ne wryn lar yıkamadı küçücük hastalık mı yıkacak bu arada blade runner ı oynamayan çok şey kaybeder eheuhe...

Bu arada aranızda büyücü warsa bana bi kaç protection scroll almam lazımda :-D
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesajı gec gördügüm icin biraz gec cevap yazabildim :-( Geçmiş olsun ve acil şifalar dilerim.

Bitirmen gereken kısmen zorlu bir görevin var, en kısa zamanda bu görevide başarı ile bitirip biran önce handa buluşmak ve maceralarını dinlemek dileği ile...

Bol şans umudun savaşcısı....
Sosyal ağlarda paylaş

Seninle olan kısa tanışıklığımız iyi bir insan olduğunu ve ne kadar başarılı olacağını şimdiden gösterdi...
1 Ay sonra burda olacağına eminim sevgili dostum ve karakedi'ninde söylediği gibi bize birer sözün var
Diablo 2 Serverini açmadan gitmek yok...
Kaldığın hastanenin telini ve adresini verirsen seni yakından görmek isteriz dostum bizi yanında varsayman yetmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Güçlü ol,
Yanında birçok insanın olduğunu bil,
Sevdiklerini unutma,
Yeneceğinden bizim kadar emin ol,
Geç cevapladığım için üzgünüm bende...
Yakında tekrar bizimle beraber olacağını da bil...

Sevgilerimle ve tüm içtenliğimle geçmiş olsun dileklerimle,
Kerim Hasan Tunçağ

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...