Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Meov said:

ya bir şey sorucam, bizim bir arkadaş var çeviri takımında, ona invitation atmış valve, 2 kişiyi invite edebiliyor ya, o invitationları nereden atıyor bir söyler misiniz? görememi arkadaş.

umarım oynayacağım sonunda.

Dün 5 key dağıtıldı daha çevisi sunucusunda olup da betaya girmeyenlere. Ekstra key verilmedi bildiğim kadarıyla. O yüzden veremez. Steam envanterinden kontrol edebilir. Steam profilinde sağda.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

birini bana veriyosa söyliyim :D

olsa zaten 2 hakkımında forumdan insanlara vericem ben ama yok işte deli oldum ya.

bu arkadaşta varsa eğer invitationu bana ve oda arkadaşıma atacak yoksa hemen söylerdim bir arkadaş daha var diye :)

dervişin dediğine göre invitation yok büyük ihtimalle adamda.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu key alanların ortak noktası ne. Sanmıyorum ben fazla random dağıttıklarını. Steamde çok fazla oyun alanlara falan dağıtıyo olabilirler. Burda key alan arkadaşlar steam'de aktifmi mesela? Yada ortak noktaları ne bu arkadaşların? :D Aslında bunları bilsek belki şansımızı arttırabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

kosper bu mantıkla bayağı para harcayabilirsin söyliyim :D hele bi de birileri steamden alışveriş yapanlara yolluyorlar diye bir spekülasyon yapmışsa binlerce oyuncu para saçıyordur şu anda steam'de..

aslında iyi iş ha, adamlar dotayı bedava satıcak ama satana kadar bayağı kazanacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...