Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:

silent tam liseliymiş hahah. Yazıya gel.

Bu arada ben 1.5 aydır falan oynuyorum lol, katlanmak zorunda kalıyorum diyelim arkadaşlar yüzünden. Adamlar lol'u savunuyor bana hala, geçen DOTA yüklediler tekrardan denemek için. "Bu ne çok hızlı" dediler, yetemediler.

merak etme senden daha cok dota gecmısım var. yas benzetmenede sadece guluyorum. ne alaka ayrıca adamlar dota 2 dıye ılla lol mu yapsınlar dedım? insan bıraz yenılık yapar dedım. sadece grafık yenılemeyle yenı oyun oluyorsa yazık valla ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol fanboylugu ile suclayan herkes hakaretle karısık dota fanboylugu yapmıs.Adama liseli de demişsiniz mitoz bölünme falan da karısmıs ahah.Yani adam dota 2 de yenilik bekliyorum demesi suc mu?Size ne isteyen lol oynar sever isteyen dota.Adam dota 2 beklemedigim gibi degil demesi ile abanma gelmiş yine.Sanki herkes dotada 80 deny ortalaması yemeyin abi kimseyi.Herkes bi Levent degil su forumda.

İsteyen istedigi oyunu oynasın eleştirsin.Sizi eleştirmiyor ya?Begenmezsen eleştirisini şahsına degil oynadıgı oyunla ilgili eleştiri yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

keldron said:

Lol fanboylugu ile suclayan herkes hakaretle karısık dota fanboylugu yapmıs.Adama liseli de demişsiniz mitoz bölünme falan da karısmıs ahah.Yani adam dota 2 de yenilik bekliyorum demesi suc mu?Size ne isteyen lol oynar sever isteyen dota.Adam dota 2 beklemedigim gibi degil demesi ile abanma gelmiş yine.Sanki herkes dotada 80 deny ortalaması yemeyin abi kimseyi.Herkes bi Levent degil su forumda.

İsteyen istedigi oyunu oynasın eleştirsin.Sizi eleştirmiyor ya?Begenmezsen eleştirisini şahsına degil oynadıgı oyunla ilgili eleştiri yaparsın.
,

1- Eleştiriyor.

2- Typo

3- Git boyama kitabı flm al allahını seversen.

Oyun karşılaştırılması yapılmasın şu topic altında bence artık.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL neyse muhabbeti uzatmaya gerek yok,kusurumuz olduysa affola(bu arada "dota senden cok oynamısımdır" lafını baska bırının alıntısına yazacaktım sana gıtmıs :P), ama demek ıstedıgım cokmu zor bıraz yenılıkle dota 2 cıkarmaları? bende ıstemezmıyım dota 2 nin iyi olmasını kac senemızı verdık oyuna ne anılarımız oldu ama su an ki haliyle icimden sadece sunu soylemek gelıyor. normal dota varken nıye dota 2 oynayayım ki? niye para vereyımki sadece grafıkleri yenilenen bir oyuna? normal dota atarım daha iyi,hic bir fark yok nede olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

silent said:

LathspeLL neyse muhabbeti uzatmaya gerek yok,kusurumuz olduysa affola(bu arada "dota senden cok oynamısımdır" lafını baska bırının alıntısına yazacaktım sana gıtmıs :P), ama demek ıstedıgım cokmu zor bıraz yenılıkle dota 2 cıkarmaları? bende ıstemezmıyım dota 2 nin iyi olmasını kac senemızı verdık oyuna ne anılarımız oldu ama su an ki haliyle icimden sadece sunu soylemek gelıyor. normal dota varken nıye dota 2 oynayayım ki? niye para vereyımki sadece grafıkleri yenilenen bir oyuna? normal dota atarım daha iyi,hic bir fark yok nede olsa...

Bak problemin burda başlıyor, sanki başlığı görmüşsün, olayı hiç okumadan etmeden cevap atıyorsun.

"Normal dota varken nıye dota 2 oynayayım ki? niye para vereyımki sadece grafıkleri yenilenen bir oyuna? normal dota atarım daha iyi,hic bir fark yok nede olsa..."
Oyunun paralı olup olmayacağı belli değil ki "niye para vereyim" diye yazıyorsun. Normal dota'yı adam akıllı oynayamıyorsun diye Dota 2 geliyor zaten. Leaver'ı, maphack'çisi, oyun bulma/oyuna başlama zorluğu, oyunda kalma zorluğu, eskimiş wc3 motorunun kısıtlamaları falan derken oyun oynanmaz halde zaten. Daha demin oyundan çıktık bir adam çıktı diye.

Herkes paşa paşa dota2'ye geçecek, kurtulacağız eziyetten.
Sosyal ağlarda paylaş

aluriel sırf laf atacam dıye post kasmana gerek yok, evet 5 kere editledim ne olmus? hem bana dıyosunuz su forumda kıyaslama yapmayın diye,hem de gereksız gereksız mesaj atıyorsun, allah akıl fıkır versın sana gecenın bu saatınde sırf konusmus olmak ıcın post atıyorsunya,

@LathspeLL : Para olayını dırek oyunu satın alma anlamında soylemedım sonucta babasının hayrına da oyun yapmıyorlar yani.

@Aluriel: bak gene guncelledım nasıl begendın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

o cakılmayı hıc yasamadım aslında, ılk baslarda alısma surecı oldu elbette , ama zaten lol ile dota yı kıyaslamaya gerek yok cunku ne kadar benzeseler de mantık olarak cok farklılar.

@LathspeLL: tartısmayı elbette severım ama iş laf sokmaya gelınce çığrından çıkıyor. Bu arada dota yı bırakalı baya olmustur ve lol e de baslayalı 2-3 ay falan sanırm, lol de ne buldum dersen dota dan eskıden aldıgım zevkı su an lol de buluyorum.Kısacası ben biraz yenılıkcıyım yanı cezbetmesı ıcın yenılıge ıhtıyacım var.
Sosyal ağlarda paylaş

silent said:

aluriel sırf laf atacam dıye post kasmana gerek yok, evet 5 kere editledim ne olmus? hem bana dıyosunuz su forumda kıyaslama yapmayın diye,hem de gereksız gereksız mesaj atıyorsun, allah akıl fıkır versın sana gecenın bu saatınde sırf konusmus olmak ıcın post atıyorsunya,

@LathspeLL : Para olayını dırek oyunu satın alma anlamında soylemedım sonucta babasının hayrına da oyun yapmıyorlar yani.

@Aluriel: bak gene guncelledım nasıl begendın mı?

5 kere editlemişsin dediğim mesaj lol vs dota kıyaslamasından çok bu kadar editlemişsin bari bi imlayı, typoları düzeltseydin tadındaydı.

ayrıca sana sormama gerek yok post atmak için. kıyaslama yapma diyen yok sana, ama bi argüman sunmadan saldırıyorsun sen sadece. kimin daha çok akla fikre ihtiyacı olduğu ortada zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

saldırıyormuyum? fıkır beyan edıyorum ve tartısma,elestırıler cıkıyor bu kadar basıt. ayrıca soyledıklerımde argüman sunmama gerek oldugunu dusunsem sunardım, kıyaslama yapıyorum cunku yenı bır oyun cıkıyorsa kı bu bır oyunun 2. si ise yenılık beklenir bu gayet dogal bır seydir.
Sosyal ağlarda paylaş

@silent

-Grafikler düzeltildi.
-Reconnect, Stats, %leave ıvır zıvır gelcek
-MM System olacak
-Mic ile konuşabileceğiz oyun ortası
vs vs vs

Ha eğer sen yenilikten ciddi değişikliği kastediyorsan. Mesela haritayı değiştirmek 4 kulvar yapmak. Mesela farklı creepler eklemek. Gibi sağlam değişiklikten bahsediyorsan böyle bir değişiklik isteyecek milyonda 1 kişi sen olursun. Kimsede sallamaz.

Sevdiğim emek harcadığım oyun Dota diyorsun. E niye sevilen bişeyde radikal değişiklik yapsınlar hocam? Zaten oyun sürekli güncellemelerle ufak dokunuşlarla sürekli daha dengeli hala getirildi. Bu devam da etcek.

Uzun süre emek harcanmış ve baya baya seveni olan, zaten hali hazırda bir sürü müşterisi hazır bekleyen bir oyunu değiştirerek Valve niye kendinden nefret ettirsin?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...