Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

earthun ulti efekti belli bile olmadı lan

abi hon'a ilk basladıgındada ne oldugunu anlamıodun
sırf göz aşinalı
zamanla standart seyleri göz görmezden gelio dier seylere odaklanıo

ben begendim acıkcası oyun dinamini dizayna gelince kim takar dizaynı

soruma cevap gelmedi ne zaman cıkıo oyun bi tarih varmı kafalarda
Sosyal ağlarda paylaş

Beğenmeyenler henüz verilen 30$ 'ı düşünen hon tayfası zaten, canavar gibi olmuş oyun. Hon ve Lol'den de iyi.

Edit : Eksikleri var, ama varsın olsun efekt, tasarım eksikliği olsun. Earthshaker'ın ultisi görünmesin.

Onların en fazla 1 haftalık bir işi var. Oyun çıkmadan forumlara bakıp, dikkate alıp incelerler.
Sosyal ağlarda paylaş

@Memphis

göz aşinalığı farklı bişey çok basit silik animasyonla earthshakerin ulti mesela aşırı silik,lichin ultiye süper benzetme geldi pinpon topu diye bunların daha gelişmiş olması bekleniyor haliyle,beastmasterın ulti ne öyle nerdeyse dota'daki halinden kötü

edit : he abicim he 30 dolar verdik diye beğenmiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

beğenenlerde sadece lol oynayanlar o zaman

bi önce yazdığım takımlar belli olmuyor kısmına gelirsek;
player slotunun rengi herolara farketmiyor, dota da ve hon da mavi slottaysan heronun en azından saçında ki tokası mavi oluyordu, zira yansıması da öyle.

bunda öyle bir şey göremedim tek renk paleti hep aynı. ha belki obs için öyledir
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben begendim sahsen, hani s2 çok daha iyi iş yapmıs ama ordada balance yok abzürt herolar var ki zaten burdaki olay dota2 yi yapmak yani oyun dinamini ve balanci bozmadan oyunu gelistirmek
yani es nin ulti çok belli olmuomus falan onlar düzeltilir seyler
neyse artık blizardin 98 den kalma oyununa yapılan mapden kurtulmus olduk işin içine stat rank cart curt girince çok daha heycanlı oluo oyun

s2 den su inventory shortcutları falan kesin almaları lazım cok buyuk rahatlık alt+w alt+q falan onlardan bahsediorum ( gerçi almıslardır )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...