Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

KosPer said:
Dota'nın klonu olmasını geçtim zaten.
hayatında hiç lol oynamadığı ya da 1 kere denerken beceremeyip rage quit çektiği ne kadar da belli

hahahah yerim seni. yazdıklarımı iyice oku sonra konuşalım ok? LoL'ü yeterince oynadım ve ne yazıkki LoL becerilmeyip rage quit atılmaya sebep verebilecek yeterlilikte bir oyun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

off tdleri ben de istiyorum.

green sadece yemeğe az kaldıysa, ve rahatlıkla quit yapabileceğim için girerdim. element, zart zurt bisürü td vardı daralınca giriyoduk.

element td sc2'de var ama sc2 alamayacak kadar fakir olduğumdan oynayamıyorum :/

poke the ogre, run kitty run, pudgewars falan oynamak istiyorum.

bi harita daha vardı adını hatırlayamadım şimdi, bombayı birbirimize kitlemeye çalışıyoduk, her round biri eleniyodu falan.

PASS THE BOMB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

alışma meselesidir abi aslında belki de dotada da 5v5 aksiyonda 30 tane büyü atıyorlar ama anlıyorum nerede ne patladığını 20 yıldır oynadığım için. honu daha çok seviyorum zaten o yüzden ama lol'ü hiç sevemedim.

çok uğraştım hep çıktım oynayıp oynayıp. arkadaşlarımın hepsi dotayı bırakıp lole geçti ben bi geçemedim gitti.

ama şimdi herkes dota2ye gelecek orası kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Alışma meselesinden daha derin konu bence. Ben mesela hala LOL'e katlanıyorum LVL11 oldum ama hala bazen ekranda ne olup bitiyor çözemiyorum. Hala oyuna alışamadım. Ama HON'a girdiğim ilk oyunda çok rahat kill aldım, baya iyi oynadım yani.

Şöyle diyeyim, HON'un grafik motoru CS: Source ise LOL'ün ki Condition Zero.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...