Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

daha önce soruldu mu cevaplandı mı bilmiyorum ama, dota2'de hon gibi dedicated serverlar mı olacak? maphack falan yapılabilir olursa çok kanser olur public oyunlar. hon'un o yönünü seviyorum. bildiğim kadarıyla serverı hackleyemezsen, maphack yapılamıyor. eğer maphack sıkıntısı olursa hon'da kalırım. o derece bayar beni.
Sosyal ağlarda paylaş

di mi ne güzel
deny yok
juke yok
radiusu ekranın yarısı olan skillshotları ıskalasan bile nezaketen vuruyo
gank yemiyosun çünkü fogdan çıkan adamın sana ulaşması 10 dakika sürüyo
creep aggrosu yok
tower aggrosu yok
istediğin gibi towerdive yap np çünkü tp 200 sn cd li
mis.
Sosyal ağlarda paylaş

creep agrosu var tower aggrosu var. üstelik random değiller. üstüne skiller one shot kill değil, %30 crit diye 1a passi ve değil. combo yapman lazım buffları dragonu kontorl altında tutman lazım. calıları wardlaman lazım. daha uzar gider.

her yönüyle daha üstün detaylı oyun. kalitesine yetememiş oyuncular, oyunun ilk 5 dakkasındaki en dogru anda kim attack click yapıcakcılık oynıyabilir.

konu honmu daha iyi lolmü konusu değil. lol'de dota ve klonunda olmıyan bi sürü feature var oyunun tat katan derinlik katan. herşeyi gectim daha zevkli. en önemliside o zaten.

dota2 de odun gibi hon kafasıyla cıkarsa. 1 milyon dolarlık turnuva yapar bi tane 1 sene sonra yine hon gibi 3k 4k max ödüllere döner.
Sosyal ağlarda paylaş

ikisi de yok hehe diye gidip vuruyosun adama creepler de tower da izliyo. honda da random değil zaten aggro var. playera saldırırsan döner vurur creep.
k/d ratiom ilk 10 oyunumu falan saymazsan 3 ün üstündedir bu yetememe kartını hiç kullanma bence.

hondaki pasifler de loldeki herkese atak spid veriyo aktiflerinden daha renkli behemoth olsun repulsor olsun.
o crit pasiflerinden 3 tane falan vardır maksimum oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta'ya katılıyorum burda. LOL son derece eksik dota'ya baktığında.

O kadar yavaş ki gameplay, bir yerden bir yere yürürken sıkılıyorum. O yüzden zaten sürekli town'a ışınlanma koymuşlar heralde.

Birde ben combat sırasında neler dönüyor tam anlamıyorum. DOTA'da daha bir açık karakter aksiyonları falan.

DOTA'nın tek eksiği leaver'lar ve geri bağlanamama.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

ikisi de yok hehe diye gidip vuruyosun adama creepler de tower da izliyo. honda da random değil zaten aggro var. playera saldırırsan döner vurur creep.
k/d ratiom ilk 10 oyunumu falan saymazsan 3 ün üstündedir bu yetememe kartını hiç kullanma bence.

hondaki pasifler de loldeki herkese atak spid veriyo aktiflerinden daha renkli behemoth olsun repulsor olsun.
o crit pasiflerinden 3 tane falan vardır maksimum oyunda.

ilk sölediğin yanlış. gayet ikiside aggroluyo heroay vurursan.

honda loldekileri aratan bi hero yok hepsi bayık 2-3 tanesi dısında.

3cirt pasiflerden gırla var oyunda. heryer pasif dolu. olan skillerde tıkla dmg vursun seklinde. dotaq 2 de bu akfada olursa tırt olur.

hondaki güzel denilebicek herolar yine kend ürünleri adamların dotadan aldıkları değil. panda elec falan onlarda. behe bi noktadan sonra blinkle ulti bas fissure bas öl şekline dönüyo mesela. en verimli oynama şekli bu heronun.

Dotanın korkunc kötü bi scaleing sistemi var zaten heroalr arasında. en büyük sorunlarından biride o zaten. bu yüzden pasif skiller varya aslında. itemlarla scallansınlar diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...