Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

cehennemledim filmi 

evet en güzel kedi oynamış, leş gibi film

nigga panterden daha leşi olamaz diyordum yapabilmişler uğraşıp

ilk 10 dakkada hadi şu erkeklere gösterelim günlerini yihhhuuu sözleriyle benden 3/10 falan alır 

benim gibi bir adamı bile zorla kadın düşmanı homofobik ve ırççı yapmayı becerebildiği için ayrıca tebrik ediyorum yapımcıları 

Sosyal ağlarda paylaş

Nigga Panther'in leş olduğuna katılmıyorum. Sinematografik olarak bir kere bayağı başarılı filmdi oradan hakkını vermek gerek. En az Winter Soldier kalitesindeydi o açıdan. Hatta ben abartıp sinematografik olarak Dark Knight'a bile yakınlaştırırım birkaç çok sevdiğim detay yüzünden asjkfhads

Dark Knight tabii sadece çizgi roman türünün değil, sinemanında en büyük yapıtlarından biri de neyse.

Nigga Panther'in tek sorunu fazla SJW kusması. Eğer onu dengede yapabilseydi şuan "gerçekten" övgü alıyor olurdu. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

youtube'da "one marvelous scene" diye bi seri yapılmış. #onemarvelousscene kafası, farkı youtuber'lar mmh en sevdiğim mcu sahnesi diye güzelleme yapıyor fgbshdj

açıktan para vermiş midir disney acaba dicem de hypetrain'den eksik kalmamak için koşa koşa atlıyor da olabilir youtuber'lar lel

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...