Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

thor sonundaki cosmic cube direk captain america ile alakali. red skull kullaniyo zaten. cap ile nick fury'nin gunumuzde olan yuzyuze sahnesi olacak filmde. belki ultimates gibi bi sekilde baglarlar ww2 ile modern cagi.

punisher'i marvel geri almisti en son. buyuk ihtimalle su avengers bi gecsin adam gibi bisey cekerler ona.

http://forum.paticik.com/read.php?11,4093345 ant-man kesinlikle olacak. baktilar yetismiyor 2011'e arka plana attilar. edgar wright ugrasiyo su siralar bu da avengers sonrasi gelir.

avengers'in cekimler basladi ama scriptinin leak oldugu soylentisi var. birisi satmaya calisiyodu sitelere, scriptin ustunde samuel jackson yaziyodu gercek yani. cok kotu olur oyle olursa cunku spoil olur hersey. bi de acayip kotu pozisyonda cunku cekimler basladi yani odemeler basladi, ertelemeye kalkarsa acayip butce sorunu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:

thor sonundaki cosmic cube direk captain america ile alakali. red skull kullaniyo zaten. cap ile nick fury'nin gunumuzde olan yuzyuze sahnesi olacak filmde. belki ultimates gibi bi sekilde baglarlar ww2 ile modern cagi.

punisher'i marvel geri almisti en son. buyuk ihtimalle su avengers bi gecsin adam gibi bisey cekerler ona.

http://forum.paticik.com/read.php?11,4093345 ant-man kesinlikle olacak. baktilar yetismiyor 2011'e arka plana attilar. edgar wright ugrasiyo su siralar bu da avengers sonrasi gelir.

avengers'in cekimler basladi ama scriptinin leak oldugu soylentisi var. birisi satmaya calisiyodu sitelere, scriptin ustunde samuel jackson yaziyodu gercek yani. cok kotu olur oyle olursa cunku spoil olur hersey. bi de acayip kotu pozisyonda cunku cekimler basladi yani odemeler basladi, ertelemeye kalkarsa acayip butce sorunu olur.

abi 50 kere tikladim linke lan niye yanlis baslik geliyo diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kevin Feige dimişti Thor'da da anılıyor Pym diye. Ama sonra adını söylemeden anmışlar.

Ben o yaşlı adamın dediği adamı Hulk sanmıştım ama Pym da olabilir belki. Yani Pym büyük ihtimalle zaten Strategic Hazard Intervention Espionage Logistics Directorate'de :) Avengers ile debut bekliyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

antman silver age'in önemli karakterlerinden biri olabilir, ama o zamanlar önemli olmak kolaydı zaten.
hele o dönemde bilimin çok egzantrik bir şey olması, böyle şatafatlı bilimsel karakterlerin popüler olduğunu düşünürsek.

ancak günümüzde tırt bir karakter kaldı antman. büyüyüp küçülen bir karakterin ne önemi var, hiç. so 60s.

deadpool ise günümüzde altkültür yaratmış, kendine has hayran kitlesi oluşturmuş bir karakter. çizgi roman karakterlerini sevenler bir tarafa, deadpool'u sevenler başka bir tarafa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...