Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaraylılar Baksın

Arthur

Öne çıkan mesajlar

Yau Kahroluyorum abiler kafayı yicem neden Galatasaray böyle yapıo oynayabileceği oyunun en iyisini ortaya koymuyo sonra beşiktaş iki penaltıdan (Aslında deil de) birisini atıyo zorla zarla macların 1-0,0.5-0 alıyo böyle bu giderse bi de beşiktaş şampiyon olursa ağlarım yeminlen bi neden söyleyin arkadaşlar niye böyle yapıolar bu adamlar :([hline]Feel Power of Mind
You can Feel Alright
Try To Be Best in Your Mind
Icq=176375932
[b]Istiaron Developer Arthur
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasarylı olmadığım için ve sen GSliler baksın dediğin için yazmayacaktım ama BJKya laf ettiğiğin için yazıyorum.
Türkiye futbol tarihin 0.5-0 gibi skor yoktur. :) Sizde çalışırsanız siz de BJK gibi başarılı olursunuz. Sorunun çözümünü BJKda değil kendi takımınızda arayın cevabı bulacaksınız.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio helal olsun ya bugün gülebileceğimi sanmıyodum ama sen beni güldürdün allah da seni güldürsün...

Penaltı değil dediğin pozisyondaki hareketi biri sana yapsa böbreklerin midene kaçar. Tamamen gereksiz ve öküzce yapılmış bi penaltıydı ama bu penaltı olup olmadığı gerçeğini değiştirmez.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

rofl...ya adam bu topiği nie bööle yapıoz nie kötü oynuoz die açmış yine yok federasyon yok hakem falan filan........girmeyecem bu konulara şimdilik......

şimdi kardeş bu sene şampiyon olmamız aslında zordu ben şahsen sezon başı ikinci olursak ii olur hiç deilse ŞL ye katılırız diodum ama gel görki şu an ki bu takımla bile şampiyonluğa oynadık :)

ben seneye çok umutluyum,seneye eski GS gelir,ee ne de olsa hakemler bizi tutuo,federasyon bizden yana bide eski GS geldimi o UEFA şamp. dönemindeki , uzaydan gelseler yenemezler :lol:

bu sene belliydi takımın kötü olacağı,hangi oyuncu adam gibi çıktı? yanlış transferler hedeler hödöler,ee tabi bi de gerçek hagi yok be demi? seneye oturursa takım ii işler yaparız yoksa 2.Fatih dönemi hüsranla biter ama bejeke nin şamp olmasını da isterim lucescudan dolayı herif başaralı nie olmasın

[Edit : Ben çok terbiyesiz bi adamım /chagy ]
[hline]
~Sultan of the Empire Earth~

[Bu mesaj Nukem_Verite tarafından 15 May 2003 00:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya futbol konuşulsun diye açılan bir topicde bile gereksiz mesajlar atan kendi egosunu tatmin etmek için uğraşan arkadaşları tebrik ediyorum umarım boyları 5 er santim uzamıştır

GS futboluna gelince ben bu sene şampiyonluğu inanmıyor değildim halada şampiyon olma şansımız var , Gençler maçının sonucu önemli bence...

GS o beklenen özlenen futbolunu gelicek senelerde görüceğimize inanıyorum bir daha garip transfer hataları yapılmıycaktır , şuanki takıma 2-3 takviye ve sakatlıklardan kurtulmuş bir takım seneye tekrar şampiyon olucaktır...

Hasan ---> sezonu kapattı
Batista ---->10 haftadır yok
Berkant ----> kaç haftadır yok sayamadım
Baliç ----> Sezonu kapattı
Xavier----> 3 haftadır yok

Başka hangi takım bu kadar uzun süreli sakat verdi , bu kadar sakat verilmeseydi bence şampiyonluk şuanda Galatasarayın elindeydi...

Bunun yanında hakemlerde bu işte etken oldular , ama daha öncede hakemleride yenerek şampiyon olan Galatasaray bir kez daha aynısını yapıcak güce ulaşmalıydı olmadı..

Sırf son haftaki penaltıları ters yüz edin
o zaman şuanda neler konuşuyor olucaktık..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu seneki Transferlerimizden hic memnun deilim zaten sanırım hicbir taraftar memnun degil
yabancı hakkımızı bu sene cok kotu kullandık neyse dana sampiyoluk sansımız bitmis deil bi yorum a gerek yok gencler cok form da umarım alır
ozaman inonudeki mac harbi zevkli olur
bu arada balic e cok uzuldum sakatlık anında...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 13 May 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
fenerbahçe de futbol topuyla oynadı, ne iş 27 puan fark falan ?[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Biz serefimizle oynadık ve basarısız olduk,federasyonu gizli gizli yonetmeden futbolumuza baktık[hline]Blood never ends without the power of wisdom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...