Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.2 PTR

knox

Öne çıkan mesajlar

3 ay aradan sonra açtım hesabı. dedim alliance kasayım belki 6 senelik horde olayından sonra oyun gözüme farklı gelir falan ama yok allience ta sarmıyor ! wow guzel oyun ama senelerce oynadıgımız için sarmıyor ,farklı bri göz ile bakmakta artık sıkıyor ,sıkıyorrrrrr,sıkıyor lan !
Sosyal ağlarda paylaş

paladin gene iyi warrior demir döküm kombi gibi olmuş eskisi soba gibiydi ateşte eklemişler tam olmuş şimdi..
ama ciddi baydı oyun artık hiç bişey yapasım gelmio artık ally kasayım diorum bende başladıgımdan beri horde değişiklik olsun diye ama bilemiorum baygınlık hat safhada wowda..
Sosyal ağlarda paylaş

Çok fena savsakladin bu sefer Blizz.
7 ay oldu exp cikali, bu patchi de nerden baksan 3-4 aydir anlatiyorlar.
Bu mu yani gele gele. Meh.

uuu beybi. ingame mailbox`i/haritayi acinca animasyon cikacakmis artil!1!
http://media.mmo-champion.com/images/news/2011/june/openingmaps.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=xYRzN356zAY&feature=player_embedded
Sosyal ağlarda paylaş

abi mantık hatası yapma burada,şimdi evlenirsin,sıkılırsın boşanırsına getirdin olayı sen,ama benim bahsettiğim sevdiğin insanla bir ömür geçirirsin,asıl olan budur,wow'u eğer blizzard devam ettiriyorsa sevenlerini nefret ettirmemeli ,yoksa bitirdik kardeşim alın size yeni oyun demeli araf da kalmış gibi lan milyonlarca insan bana öyle geliyor yani....
Sosyal ağlarda paylaş

yahu evlendiğin kadına "6 senedir aynı kadınsın git kendini yenile biraz" diyemezsin ki. wow buydu zaten , yaşlanıp memesi sarkınca da insanlar sıkılıp boşadı. şimdi silikonlu yeni sevgili arıyolar bütün olay bu. şu saatten sonra kimse de çıkıp wowdan çok farklı mmo yapmıycağı için boşuna herkesin dırdırı..

wowu 5-6 sene oynayıp sıkıldıktan sonra bırakıyosanız zaten mmo olayını bırakmanın zamanı gelmiş demektir. ki bu da kötü bişey değil zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...