Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satranç Turnuvası Gruplar vs..

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Grup A
--------
Angelfire
BombaciMulayim
Ceday
Raid3r
Fizban

Grup B
--------
Jacabo
Karakedi
Strecher
Tunca
Nerf

Grup C
--------
Xes
Volfied
Sam
Fedaykin
Shekilchocuq

Grup D
-------
Disappear
Ears
Leader
Prawler
Wanderer1985

13 Ocak 2002 ye kadar oynanması gereken maçlar:

BombaciMulayim-Fizban
Raider-Ceday
Jacabo-Tunca
Karakedi-Nefr
Xes-Sam
Volfied-Shekilchochuq
Disappear-Prawler
wanderer1985-Leader

Bu maçlarda adını ilk yazdıklarım beyaz diğer rakipleri siyah.
Demon of Hell üzgünüm en son sen yazmışsın ama biri çıkarsa direk sen gireceksin..

Maç süresi 20 dk dır..
İnternette istediğiniz yerdne oynayabilirsiniz. Yahoo zone vs..
2 kişi anlaşıp uygun zamanda oynayabilirsiniz..
Başarılar..

[Bu mesaj Prawler tarafından 09 Ocak 2003 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adama bak yaa, hem adımı "nerf" yazıp hem de Kedi'yle eşleştirmiş beni, direk ban abi bunun sonu =P

Kedi ben paso müsaitim iş saatleri içerisinde, ne vakit müsait olursan pm at. Iş saatleri sana uymaz ise önceden belirlememiz gerekiyor maalesef. =[
Sosyal ağlarda paylaş

praw yıldırım hızıyla düzenledin be turnuvayı, antrenman yapamadık valla bir taraftan ut2003 turnuvasına hazırlanıyordum.. :-p

peki nerede oynanıyor, hakem var mıdır, varsa kimdir, sabit midir oynama vakti? sıra süresi felan var mı, varsa kaç?[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wanderer1985, 09 Ocak 2003 18:08 tarihinde demiş ki:
jankis yokmu praw turnuvada?[hline]Black Wind always follows
Where my black horse rides.
Fire's in my soul
Steel is on my side!

bu haftasonu yapılacak maçlara katılamayacağımı belirtmiştim haftaya 10 sınawım war çünkü
üzgünüm
ama haftaiçi maç yapılmayacaksa hala katılabilirim ?
sanırım geç ama artık ..[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

ben wandererla bi maçımı yapacağım
arkadaşlar bu ilk turnuva
yani o kadar abartmaya gerek yok
ikincisi hakemli olur falan
20 dakka dedik ama o kadar önemli değil
buna test turnuvası diyelim biz
sonuçları pm den belirtirseniz sevinirim.[hline]My brain sailing on darkness. Trying to find the solution..
Sosyal ağlarda paylaş

ikincisinde ibm'i sponsor edin bari praw, kazanana deep blue falan versinler.. :-p

iyi güzel de şimdi bir maçın sonunda iki kişi de "ben kazandım" derse ne olacak? başkasına güvenmediğimden değil de meraktan soruyorum.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

pardon anlamadım??!! ben sıra süresi diye yanlış okumuşum, maç süresi nasıl 20 dk ya? 10 hamlede mi bitiyor oyun nasıl yani? biraz açıklayabilir misiniz maç süresi 20 dk olayını?[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

heh fizban ben de bir an bütün oyunun bitiş süresi 20 dk sandım, sıra süresi denseymiş ya.. :)

o şekilde 20 dk bile çok, masaüstü oynarken 20 dk oynasam döver bütün tanıdığım satranç bilenler. en aşırı durumlarda bile 10'u aşamaz, karşımdaki adam düşünüyor diye beklerken o south park mı seyredecek ne bu be? :-p[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

sam abi zaten o dakka tek hamle deil ki, tüm süre. sen fizbanın o yazısından tek hamle oldugu manasını nası cıkardın ki :)

süre az dien arklar var, o zaman şöle bişi yapılabilir..
mesela yahooda 15,15..yani her oynadıgınız hamle size 15sn verir. Eger 15 snden daha kısa sürede hamle yaparsanız, eskisine göre süreniz artmıs olur.
20,20 falan da olaiblir. yavas arklaar için..
Sosyal ağlarda paylaş

20 dk. iyidir yav, süresiz olunca bombacı gibi arkadaşlar çıkabiliyor, kuduruyor insan sonra rakipten hamle beklerken. ;)

Yalnız ben hala prawın taraflı davrandığı kanısındayım, protesto ediyorum; sen efsane bard Kedi ile beni eşleştir, adımı da nerf diye yaz. Baştan kaybettik bi kere =P
Sosyal ağlarda paylaş

ehhh ceday eski köye yeni adet gelmiş, ben çekiliyorum o halde turnuvadan. imkansız yani 20 dk'da oyun bitecekse satranç oynamam..

praw eğer ceday'ın dediği gibiyse çıkar beni listeden..[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2,5 yıl önce yahoo da epey bi takılıodum, sonra online multigamelere takılınca bıraktım satrancı. o zamanlar 5,5 falan oynuoduk genelde. baglantı kötü olunca kafadan zaten 5-6 sn gidiyo hamle basına. yalnız ratingleri 2200 civarında iki kişinin macını izlemiştim..
hoşttt diyebildim bi tek..
adamlar 1,1 oynuolardı. 1dakka total süre, +1 sn hamle basına kazanıosun.
o kadar hızlı oynanıolardı ki sap gibi kalmıstım ve öle gelişi güzel de degildi baya iyi oynuolardı. bu da yemezmiş gibi bi de yazı yazıp sohbet ediolardı. hatta 2-3 hamle gerisine bile alabiliolardı oyunu, teki istedigi zaman.

yaf madem ki istenmiyo o kadar cok bu süre limiti, kaldırılsın o zaman. ya da bir saate falan cıksın oyuncu basına..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...