Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminator 3: Rise of the Machines trailer - Arnie is back!

Sam

Öne çıkan mesajlar

bugün wb trailer'ı yayınladı ve resmi forumlardaki insaların %90'ı bayılmış fragmana, minigun sahnesi olduğunu öğrenince benim de ağzımın suyu aktı ama quicktime 6 yüklemekle cebelleşiyorum. apple'ın trailer sayfasındakiler kaydedilemiyormuş diye okudum forumda, (bir türk yazmış galiba :) ) biri de kaydedilebilen link (16mb 480 quicktime mov) vermiş, ben de size vereyim.. ;)

2003 güzel filmler açısından bereketli geçecek gibi..[hline]- I have brain tumor.
- In your head?
- In my ass, Ally. I have brain tumor in my ass.
Sosyal ağlarda paylaş

yavaş, volfi, dur, sakin.. biri polis imdat'ı arasın.. :-p

yapma be o kadar mı? bir taraftan da t2'yi seyrediyorum trailer'ı yüklerken şimdi iyice heyecanlandım ya.. :)[hline]- I have brain tumor.
- In your head?
Sosyal ağlarda paylaş

kristina loken, 24 yaşında norveçli bir manken bacımız oluyor kendileri. nam-ı diğer terminatrix, skynet'in son gözdesi.

volfi'den başka indiren yok mu bre? bende o kablolar banvitler olacak da ohooo 50 milyon kere izlemiştim trailer'ı.. :-p[hline]- I have brain tumor.
- In your head?
Sosyal ağlarda paylaş

hmm nasıl desem trailer bana biraz karışık geldi doğrusu ama başlangıçtaki suyun dibindeki kafatasları bölümüne bayıldım, fakat nasıl desem..

bazı sahneler biraz indepence day tarzında uçmuş geldi, claire danes'in peşinde alevlerle koşması filan. bir de arnie baba çok yaşlanmış ya, ne kadar makyaj yapsalar gene de 20 yıldır adam aynı model robotu canlandırmaya çalışıyor zor yani. :)

ama terminatrix'in araba üzerine atlama sahnesi de süper, kaplan ve ejderha gibi.. 8-) niye zart diye tavanı yarmıyor da yavaşça kesiyor onu da anlayamadım ama trailer'dan filmin hepsini çıkaracak değiliz, filmde açıklması olan hadiseler vardır sürüyle..

kristina loken süper ama, o geriye dönüp bakma sahnesi film çuvallamazsa klasik olacak kesin.. :)[hline]- I have brain tumor.
- In your head?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...