Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp yardım

sadATS2

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar acc. aktıf hale getırmeyı dusunuyorum. 80 guardıanım vardı. pvp yapacagım ve keyıf almak ıstıyorum. bu sebeple bana pvpde melee ıyı olan mesleklerden tavsıyede bulunursanız sevınırım.
guradıanımlamı oynayayım yoksa barbar, conquerer gıbı baska bı karaktermı 80 leyeyım. ılgınıze sımdıden tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

şu sıralar polearm guardian op :) eğer gardiyandan sıkıldım diyorsan ranger ya da sin aç ;)

edit: ben grup savaşında bearshamanımla aslanlar gibi en önde mücadele etmeme rağmen dps m düşük olduğu için kill alamıyorum. hatta şöyle birşey söyleyeyim bir ara aynı takıma düştüğüm pvp 10 bir bearshamanı hatırlıyorum. oyun sonunda ben 1 kill 1 death ile ayrılırken o 2 kill 1 death ile ayrıldı. ve kazanan taraf bizdik. kill e bakarım ben diyorsan dps karaktere git.
Sosyal ağlarda paylaş

guardian betaya muteakip hemen actıgım chardı cok keyıf alarak oynamıstım hıc benı pısman etmedıydı. uzun zamandır oynamadıgım ıcın dınamıklerı degısmıstır dıye dusunmustum. degısmedıyse hıc ama hıc sıkılmam ben guardıanımdan oynarım olesıye :)). cevap ıcın tesekkur ederım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...