Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hep destek

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

bugün trial açtım bir bakayım dedim 2 kişi yanıma yaklaştı ve yardım için çok ısrar ettiler böyle böyle dedim,accountum aktif değil bakıyorum gelişme varmı diye,gm falanmısınız dedim :D birisi evet yeni başlayan oyunculara yardım ediyorum dedi,baktım öbürü benimle muhabbete başladı,diğeri arı gibi bir o yana bir bu yana koşuyor v.s çok hoşuma gitti lan en can alıcı noktası da bu oyun tamamen oyunculardan gelen parayla yaşıyor bence destek olmalısınız falan bu ay sonu gelecek expansion da gayet olumlu falan dedi gaza geldim accountu aktif ettim oynamasam da muhabbetleri yeterdi benim için sdsd oyuna içim ısındı lan bir anda sonrasında 5 dk sonra bug da kaldım küfürün bini bir para şikayet ettim 3 dk sürmeden çıkarttılar bi de şehre ışınlattırdım kendimi lan daha ne isterimki kaale alınıyoruz en azından arkadaş artık mo dayım diyebilirim yani eninde sonun da bu oyun adam olacak arkadaş :D
Sosyal ağlarda paylaş

seviyorum arkadaş bu oyunu http://www.mortalonline.com/devblog

bu samimiyeti seviyorum ne bileyim direkt yapımcıdan cevap alabilmeyi seviyorum :D oyunda 4 nala koşarken atın nalının çıkıp atı aksatmaya başlatabilme ihtimalini sevdim,nalbantlık ve nal muhabbeti geliyormuş,tam destek bu oyuna ,fantazi sıktı artık realite zamanı:D
Sosyal ağlarda paylaş

aoc de yok mu gece? :P takılıyorum yaw amacım fan boyluk yapmak değil :) böyle sadece insan karakterlerin olduğu tarihten bir sahne gibi olan bir oyun bulayım. böyle kendi şehrini yapabildiğin, bol detaylı. gerçeksi bir dünya olsun. isterse görev olmasın. geçim derdi olsun :) bişileri kastıkça skillerin yükselsin (eski uo gibi) bugsız olsun atlayacağım üstüne :) bir de bu forumlara bakayım diye geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Trial açtım ve bu oyun iyi yolda dedim.Ui şekillenmiş,lag azalmış,fps fixlenmiş.Yeni expansion ile pve kuvvetleniyor,ai gelişiyor vs vs..Yoldaki exp ile oyun gerçekten release olacak.gm'ler oyun içinde destek veriyor.Expansin bu ay sonuna kadar gelecekmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

her hafta yapilanlari ve test edenlerin commentlerini yayinliyorlar, yaptik dediklerinin yarisini yaptilarsa bayagi bir oynarim expansionla oyunu. En guzeli 64 bit client cikariyorlar sonunda, 2GB limiti kalkinca bayagi bir performans olayi da cozulmus.

Neyse ciksin bakalim expansion, deneyimlerimi aktaririm, halen supeyle yklasiyorum olaya ama bi yandan da istahla bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

İlk çıktığı günü alıp daha sonra iki defa şans verdiğim mortal online için gram ümidim yoktu.Dedim 14 gün trial ile bir deneyim yeniden ,zerre ümidim yoktu,açıp 15 dakika sonra kapartım diye düşünürken başından kalkamaz hale geldim 4 gündür.Yılın süprizini mortal yaptı,exp'da dediklerini yaparlarsa benim bu yılki meşgalim mo olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...