Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL: Fenerbahçe - Gaziantepspor/ 16.04.2011@ 19.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

öncelikle hakeme değinmek istiyorum , maçın ilk saniyelerinde alexe yapılan faulde sonrasında da nianga arkadan yapılan faulde veremedi hüseyin göçek açık ve net biçimdeki penaltıları.üzerine niang birde sarı gördü aldatmaya yönelik zart zurt haraketten :).onun dışında kesinlikle sadece anteplilerin hareketlerini görmezden gelmedi demicem bizden de yapılan bazı sert hareketlerde kartına başvuramadı.ama kesin emin olduğum şey anteplilerin bu maçta bizimkileri yıldırıcak biçimde sert oynadığı ve kasti tekmeler , faullerin havada uçuştuğu buna rağmen gösterilen 10 sarı kartın gözleri aldattığıdır.burda avrupadan düzgün bir hakem olsaydı bu maçı fener ya 9 ya 10 antepte muhtemelen 6 kişiyle ( ki bu durumda hükmen galip olurduk ) tamamlardı muhtemel maç skoruda 3 veya daha farklı biçimde bizim lehimize olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

beyler şu penaltı videolarını tekrar koyunda gülelim

net penaltı diyorsunuz ya helal :)

ikincisine hic bir sey demem. niang zaten o fizigine ragmen iyice kiz gibi kendini yerden yere atmaya alisti son haftalarda. ancak ilkine penalti degil demek gercekten tarafliliktir abi yapmayin.

hakem konusuna gelirsek hakem resmen iki taraf icinde sicti batirdi macin icine.
Sosyal ağlarda paylaş

yani trabzonun maç kazanması için hiçbir şekilde futbol oynamasına gerek kalmaması neyse. gelen geçen yatıyor zaten, ben trabzonun ilk 11inde çıksam 2-3 gol atarım herhalde (hepsi golün atılması gerektiği zaman, 90da filan)

bir de hakem rezillikleri olunca baya iyi oluyo. hakem ya gerizekalı ya da stresten eli ayağı titremiş. bir daha bize aptal hakemler vermeyin allah rızası için

edit: bir de gaziantep defansında emre midir nedir. ayıp ya. ayıp harbiden.

ya kazanamasaydık?

inanılmaz birşey ya. gerçekten inanılmaz. bu hakem bir daha maç yönetmesin. allahım yarabbi yendik ama sevinemiyorum.

inanmıyorsanız markusu dinleyin "21 dakikada 2 tane net penaltıyı vermemek nasıl birşey anlayamıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:

yani trabzonun maç kazanması için hiçbir şekilde futbol oynamasına gerek kalmaması neyse. gelen geçen yatıyor zaten, ben trabzonun ilk 11inde çıksam 2-3 gol atarım herhalde (hepsi golün atılması gerektiği zaman, 90da filan)

bir de hakem rezillikleri olunca baya iyi oluyo. hakem ya gerizekalı ya da stresten eli ayağı titremiş. bir daha bize aptal hakemler vermeyin allah rızası için

yarınki bursa maçını iple çekiyorum , bakalım bize oynadıkları gibi sert futbolun 10da birini oynayacaklar mı...
Sosyal ağlarda paylaş

marcus merki satın almış aziz yıldırım, başka açıklaması olabilir mi ? fenerbahçenin şu an 1. olup beşiktaşın 5. olmasının tek açıklaması hakemdir. yoksa beşiktaş bu ligde 0. olmalıydı.

hakeme karşı da maç kazandık. 94'te falan. napalım hakemi karşıya alınca yenmek biraz zor.

ahahahah pzero gelmiş ya.
canıms
yalnızca pzero ve harrykewell ın yazabileceği bir bölüm açmak istedim şimdi, neşeli günler falan olacak bölüm adı.
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

biz bu antepi 3-0 gibi net bir skorla yenerken şampiyonluğa oynayan bir takımın bu kadar zorlanması çok şaşırtıcı .
acaba fenerbahçe ne kadar hakediyor bu şampiyonluğu diye sormadan edemiyor insan

acaba maçı izledin mi , izlediysen hangi açıdan (arkan dönük izlemişsin heralde) izledin diye sormadan edemiyor insan...
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:

dk 21 niang arkadan itiliyor ceza alanı içinde, kart gören niang oluyor sdf

Arkadan itiliyor diyorsun da pozisyonu süzememişsin demekki. Orada Niang'ın sağ ayağına bir darbe söz konusu. O net penaltı da oraya geleseye kadar, Emre'nin en az 1 sarı, Lugano'nun da attığı dirsekten dolayı kırmızı görmesi gerekiyor ki, hakem faul bile çalamadı...

Hakemi yendik demeyin bari. Bundan haftalar önce hakemlerimiz berbat dediğimde bize ağlıyorsunuz diyen Fenerbahçeliler de maç 0-0 bitseydi ne yapacaktınız?

Kendinize karşı biraz dürüst olun ve söyleyin... Hakemlerimiz (Cüneyt Çakır'ı hariç tutuyorum, adam bariz en üst kademe hakem performansı gösteriyor yardımcılarıyla helal olsun) rezil kepaze durumdalar. Federasyon da, MHK da tiriviri laflar harici bir halt yapmıyor ya, o şaşırtıcı...
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

biz bu antepi 3-0 gibi net bir skorla yenerken şampiyonluğa oynayan bir takımın bu kadar zorlanması çok şaşırtıcı .
acaba fenerbahçe ne kadar hakediyor bu şampiyonluğu diye sormadan edemiyor insan

maçı izlemedin ve yorum yapıyorsun anladığım kadarıyla?

biz zorlanmadık, hakem zorladı. ki markus merk bile aynısını dedi : )

edit: bu arada hala sinirden ellerim filan titriyo hah
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Catzee said:

Arkadan itiliyor diyorsun da pozisyonu süzememişsin demekki. Orada Niang'ın sağ ayağına bir darbe söz konusu. O net penaltı da oraya geleseye kadar, Emre'nin en az 1 sarı, Lugano'nun da attığı dirsekten dolayı kırmızı görmesi gerekiyor ki, hakem faul bile çalamadı...

Hakemi yendik demeyin bari. Bundan haftalar önce hakemlerimiz berbat dediğimde bize ağlıyorsunuz diyen Fenerbahçeliler de maç 0-0 bitseydi ne yapacaktınız?

Kendinize karşı biraz dürüst olun ve söyleyin... Hakemlerimiz (Cüneyt Çakır'ı hariç tutuyorum, adam bariz en üst kademe hakem performansı gösteriyor yardımcılarıyla helal olsun) rezil kepaze durumdalar. Federasyon da, MHK da tiriviri laflar harici bir halt yapmıyor ya, o şaşırtıcı...

biz demedik hakemi yendik diye, mustafa denizli dedi. seninde süzgeçler bozuk bi ara bi baktır öyle gel.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Catzee said:

oraya geleseye kadar diyorsun, 21.dakikada 2-0 olcak maç verilmeyen 2 penaltı yüzünden 0-0 geçiliyor, ötesi ne ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...