Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarayı bırakıp İstanbula yerlesmek

Durlag

Öne çıkan mesajlar

Bunun sebebinin ne oldugu hakkında fikri olan varmı?
Benim tanıdıım bi iki densiz var ama onlara hic deginmiyorum satıcılar zaten Ç:) harbien insan neden Ank. ı bırakıp İst. e giderki?[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tm istanbul güzel yer kesinlikle Ankradan güzel ama sadece gezmek ve eglenmek kafa dinlemek icin yasamak icin degil yahu ..[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ankara en berbat sehirlerden biri. kupkuru. kuru hava deniz adamina yaramaz. ilk geldim ankaraya, bi nefes cektim, bogazim kurudu. kisin sogugu adami cizer, yazin kuru sicak pifff.

istanbul gezmeye guzel, yasamak icin felaket. saatlerce yol, karmasa. zaten kimse istanbulda yasamiyo ki, besiktasta yasiyo, kadikoyde yasiyo, semtler sehir gibi millet isi de orda buldu mu ordan cikmadan yasiyo.

duzenli bir iste calismak ve calisirken yasamak icin en guzel sehir izmir.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

izmirde de planlı sehirlesme pek yok görüntü çok güzel olmuyo bence. istanbuldan gelen adama ankara tabiki kupkuru gelir aynı şekilde ankaradan istanbula giden biri de nemden dolayı nefes alamaz nerdeyse :) ankara bence çok güzel bir sehir, yaşamak için en güzel şehir diyebilirim ama benim hayalim bodrum/turgutreis de denizci olmak o ayrı :) sam de yakın turgutreise gorusurduk ne guzel :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

<--- satıcı 1 ;)

En geçerli, daha doğrusu tek nedenim.. iş..

Türkiyede pekçok sektörün kalbi İstanbulda atıyor, o nedenle bir şekilde buraya gelmek gerekiyor.. Özellikle IT sektörü istanbul'da, ankaradaki maaşlar, yükselme olanakları vs. çok kötü o nedenle bir şekilde buraya gelmek, en azından bir süre burada yaşamak gerekiyordu.. biz de bunu yaptık.. yoksa keyfimden istanbulda değilim durlagcıımm..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Heh her sabah evden çıkıp 45 dakika trafikle boğuşup iş yerine ulaş, akşam çık 1.5 saat daha da beter trafikte eve dön, saat zaten 8 bucuk olmuş, eve git 1-2 saat oyun oyna, erken yat ki sabah o berbat trfiğe tekrar atabilesin kendini...

Çalışıcak kafa mı kalır lol

Veya Saydığınız o Güzellikleri ne işime yarıyo ki heh...

Eğer öğrenciyseniz pek keyiflidir tabii İstanbul ama...[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blackice, 14 May 2003 18:11 tarihinde demiş ki:
Heh her sabah evden çıkıp 45 dakika trafikle boğuşup iş yerine ulaş, akşam çık 1.5 saat daha da beter trafikte eve dön, saat zaten 8 bucuk olmuş, eve git 1-2 saat oyun oyna, erken yat ki sabah o berbat trfiğe tekrar atabilesin kendini...

Çalışıcak kafa mı kalır lol

Veya Saydığınız o Güzellikleri ne işime yarıyo ki heh...

Eğer öğrenciyseniz pek keyiflidir tabii İstanbul ama...[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

cok guzel ifade etmisin[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben öğrenci olduğum için ve şuana kadar büyük çoğunlukla hayatım samsun'da geçtiği için ve bu nedenle istanbulu pek bilmediğim için ve istanbulun her açıdan olanakları diğer illere nazaran daha iyi olduğu için,
ve biricik dostum beni eve çıkmak için beklediği için,
BENDE GİDERİM İSTANBULA! :)[hline]orduma katılın gücünüze güç katın >> >push here<
...........................................................
Hä¥ättä Hër ZäMäñ MùtLùLùğùñ Dørùğùñdä GüLüñmëz,
ßäzëñ §ırF Hä¥ätä GıCıKLıK øL§ùñ dÎë ùÇùRùmùñ Këñärıñdä bÎLë §ıRıtäcäk§ıñ!!
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BombaciMulayim, 14 May 2003 18:44 tarihinde demiş ki:
o vakit çalışana kadar mokoko

çalışırken de mokoko merak etme ;)[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU