Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şuana kadar izlediğim en iğrenç reklam.ıyk

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Şuana kadar izlediğim en iğrenç reklam bir diş macunu firmasının reklamı.
babası daha ii bir iş buldu daha parlak dişler istiyor
kızının yeni bir dişi çıktı daha sağlam dişler istiyor
oğlu aşık oldu ferah bir nefes istiyor
Bütün bu aradıkları Annelerinde var.
Böyle iğrenç hiçbir şeye benzemiyen bunun yanında müziğide iğrenç olan aptal bir reklam olabilirmiya.Telsimin altyazılı renklamlarındaki son o HAHAHA seslerinden bile kötü.[hline]You Create The Worlds
We Destroy Them.....
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Bi gazete çıkmış ismi YARIN mıdır nedir işte onun reklamına uyuz oluyorum. Tarif bile edilemez ya iğrenç resmen!.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 15 May 2003 00:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O malum molped reklamı yokmuydu...
Onun üstüne tanımam!
Onu tasarlayan arkadaşla görüşüp "Nasıl, ama nasıl?? hatta niye????" diye sormak istiyorum.

Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
aradıkları bütün özellikler Colgate de var
nefesinizi ferahlatır ,dişlerinizi beyazlatır
Iyk iğrenç[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sütaş Türkiyenin kahramanı nerde bir sorun olsa ineklerimiz orda onunda iğrenç müzikli bir reklamı vardı acaba biri bunlara yaptıkları reklamların iğrenç olduklarını söylemiyormu?Hiç düşünmeden hadi kalk reklam yapalım tarzda birçoğu.
acaba salak reklam yaparak dahamı iyi ürünlerini tanıtıyorlar? Biz bile burda konsuuyoruz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bega, 15 May 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
sizin gezegende aşk var mı aşk.... daa iirencini görmedim
en iisi de pejo 607 mi neyse işte onun reklamı, adam arabasını zorla pejoya benzetio ya..[hline]*if love was red then she was colorblind*

Olsada seyretsem şimdi :P[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[hline]*if love was red then she was colorblind*

kız o kadar güzel ki henüz reklamın iğrençliğini farkedebilmiş değilim
yine molpeddeki renkli bereli hatun da öyle[hline]so much to live for
so much to die for
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 15 May 2003 21:22 tarihinde demiş ki:
said:
[hline]*if love was red then she was colorblind*

kız o kadar güzel ki henüz reklamın iğrençliğini farkedebilmiş değilim
yine molpeddeki renkli bereli hatun da öyle[hline]so much to live for
so much to die for

***o derece iirenc dudaklar bende olsa utanır konuşamazdım. ama işte zevk meselesi[hline]*if love was red then she was colorblind*
Sosyal ağlarda paylaş

benim izlediim en berbat reklamlardan biri ilkokuldayken wardı şimdi iki tane bidiklik 5-6 yaşlarında çocuu almışlar gydirmişler insan gibi market gibi bi yerde biri diğerine "bak saray çukunella" dio diğeride "hadi alalım" die. kız erkek çift yannız bunlar:) saray die abur cubur firması[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Adamın uçtuğundan bahsediyorsan o tam fantazi dünyasıydı.
Hele Casperin reklamına ne demeli abimiz ayda yürüyor o nebiçim Türkiye bayrağıdır ben bile fotoshopda daha iisini yaparım hadi anladım Ayda yerçekimi yok oyüzden birşeyler yapmaya çalışmışlar ama başaramamışlar.Kesinlikle düşünülmeden sadece reklam yapmak için yapılan reklamlara hayır.Yok Türk milleti bukadar basit değilki neden böyle yapıyorlar anlamıyorum.
Bunun yanında Algida nın suan bulunan son reklamını Türkçe seslendirilmiş bir şekilde MCM de gördüm bayada sevindim uzun süredir böyle birşey gördüğümü hatırlamıyorum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 15 May 2003 23:10 tarihinde demiş ki:
Adamın uçtuğundan bahsediyorsan o tam fantazi dünyasıydı.
Hele Casperin reklamına ne demeli abimiz ayda yürüyor o nebiçim Türkiye bayrağıdır ben bile fotoshopda daha iisini yaparım hadi anladım Ayda yerçekimi yok oyüzden birşeyler yapmaya çalışmışlar ama başaramamışlar.Kesinlikle düşünülmeden sadece reklam yapmak için yapılan reklamlara hayır.Yok Türk milleti bukadar basit değilki neden böyle yapıyorlar anlamıyorum.
Bunun yanında Algida nın suan bulunan son reklamını Türkçe seslendirilmiş bir şekilde MCM de gördüm bayada sevindim uzun süredir böyle birşey gördüğümü hatırlamıyorum.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

casper reklami, tipik bakkaldim bilgisayarci actim iyi para kazandim cehaletini yansitiyor. herif diyor ki, "evrenin neresinde olursaniz olun". ulan adam, antimadde evrenleri var, elektromanyetik radyasyonun nehir gibi yogun oldugu yerler var, supernovalarin patladigi yerler var, daha buradaki fizik kurallarinin en paranormal hallerinin goruldugu yerler var, senin yaptigin sicik toplama laptop nasil EVRENIN her yerinde calisir. EVREN demis bakin galaksi de dememis, icinde bulundugumuz, surekli genisleyen evren. ulan casper, sen kimsin de evren diyosun. ohhh.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben su son zamanlar cikan ünlülerin özel hatlari reklamina hasta oluyorum ya ; once diyo beni her türlü cep telefonundan arayabilirsiniz,komsunuzdan evinizden felan (dumur 1)
sora gsm servislerini sayiyo aycellden türkcellden ariadan telsimden felan (dumur2) ne aptallar yaa :hrr:[hline]YesFeaR[i] Bcoz The fear is in the eye of beholder[i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ünlülerin beni ara görüşelim istediğin yerden ister ev ister komşundan yeterki ara tarzı reklamlarına uyuz olmuyorum isteyen arasın ama oraya çoçukları karıştırmıyorlarmı deliriyorum Hülya avşarınkiydi sanırım hele siz çoçuklar arayın neler neler konuşacaz allahımya küçük çoçuk ne bilsim buraya girince deli gibi para ödiyecek babam evladımda arıyor bu Türkiyenin zor şartlarında resmen bir tuzak[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...