Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

MadOrca

Paticik İK

Öne çıkan mesajlar

Merhaba.

Forumda pek çok topik görüyorum "şöyle bir iş var ilgilenen xxx adresine mail cv göndersinler" gibi.

Part-time, Full-time çalışmak isteyen patiler için yararlı olabilir İK bölümü diye düşünüyorum.

Bi çok insan staj / iş arıyorken madem elimizde böyle bi community gücümüz var bunu birbirimiz için yararlı hale getirelim ve tüm bu konularla ilgili başlıkları bu bölüm altında toplayalım.

Hem belki çeşitli meslek kollarından arkadaşlar yeni mezun olacak veya üniversiteye başlayacak patiler için kendi alanlarıyla ilgili bir takım bilgi paylaşmak isterler. Üniversitelerde yapılan çakma kariyer günlerinden çok daha anlamlı ve yararlı da olur soru cevaplarla.

Ne dersiniz böyle bişeye?

Saygılar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 seneyi aşkın süredir paticikteyim. Uo zamanları daha yeni ortaokuldan liseye geçiyordum. O zamanlar böyle bir bölüm olsa bayaa işime yarardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
İşe yarayabileceği bir konu da freelanceler. Forumda freelance çevirmenlik, programcılık, grafik tasarımcılığı yapabilecek bir sürü adam var. Mesela bana bir logo lazım yakın gelecekte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Cidden çok işe yarar aslında. Hatta bikaç defa daha konuşulmuştu diye hatırlıyorum.
Dün sendika, bugün Paticik İK, yarın Lions'ın en büyük rakibi olarak Patis (paws?)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Su an bu soydiklerinizin hicbiri yapilamiyomus sanki gibi hissettim. Isverenler magdur, is arayanlar perisan.

Gelin egitimde bir kose aciim size.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
işe yaradı arkadaşlar,

şuan çok mutlu, tatminkar bir işte, bayan olarak çalışıyorulsdfas

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
valla ayrı bölüm gelene kadar ilan servisi tadında açtım..
http://forum.paticik.com/read.php?13,5502562

ayrı bölüm gelirse çok iyi olur ama..

gelirse bölüm konuyu oraya taşırız. mis..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
istanbul izmir mersinde çalışırım , iyi pazarlama yaparım.
maaş verin gelim görüşelim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
patiye iş ilanı falan konmaz ya. herkes sanki kendi işinin başında müdür anasını satim. herşeye bok atmaya çalışıyolar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
baba özel mesajdan sorun çıkartan, kuralları ihlal eden olursa da alabiliyoruz kenara.

ama konu açma olayını bi kenara bırakmak en doğrusu bence. siz verirsiniz ilanı, ben koyarım paticik ik / ilan kısmına..

temiz..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...