Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL : Fenerbahçe-Konyaspor / 13.03.2011 @ 19.00

benjani

Öne çıkan mesajlar

sleepingdeath said:

iyi bir atasözü var dua+kemik ile ilgili anladın sen

yok alakasi yok.. bana ne emre sakatlansa TS sampiyon olsa FB sampiyon olsa.. bana giren cıkan bisey yok...

ama söyle bir gercek varki emre su takim icin cok önemliydi ve fener cok arıcaktr yoklugunu...
Sezonu kapatma muhabbeti de yırtık supesi var dediler diye dedim.. böyle cosmanza gerek yok yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

bişi olmaz emre sakatlandı diye. hatta bence biraz daha derli toplu bile olabilir ortasaha. emrenin gereksiz agresiflikleri ve surekli sağa sola koşup ortayı boş bırakıp gereksiz presleri falan cok bosluk bırakıo ortasahada. selçuk topuz ortasahası cok daha iyi olucaktır bence. cok buyuk bi sorun olmaz emrenin yokluğu.

bu arada mehmete nası kondisyon bastılarsa domuz gibi olmuş yıkılmıyo hiçbi 2li mucadelede. lazım bole adamlar ortasahaya. umarım devam eder bole.
Sosyal ağlarda paylaş

yobo, lugano, alex, niang, dia, santos bankosunun oynayacagini dusunursek yabanci koyamiyoruz iste. stoch oynamaz bu macta, anca dia ile degisilir. yani kalkip santos-caner degisikligi yapip, sag kanada stochu koyarsa cok saldirmaya yonelik bir takim cikarir ortaya. ugur boral duzelmis olsaydi, cekerdi diayi sag kanada. ortada selcuk mehmet is yapardi ne guzel.

emrenin sakatlanmasi bencede bahane degil, benim tek uzuldugum ozere veya canere mecbur kalmamiz. ama ikisi arasinda tercih yapacaksam caner derim. ozerin resmen kanserojen etkisi var bunyeme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...