Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hawken

Kaede

Öne çıkan mesajlar

• 11 ay sonra ...
Reloaded Games almış oyunu. Bakalım çok şey vaadediyolar içerik olarak.

İlk etap;

Fix password reset
Get Forums working again
Fix more deployment stuff
Fix a bunch of tools systems
Play Hawken
Fix more back end systems
Play more Hawken and get rolled by the good players
Fix Fix Fix (yeah, lots of this)
Plan new updates and future changes
Sosyal ağlarda paylaş

yeni ekran kartını test etmek için denedim yine, şahane görsel ve hissiyat olarak fakat adamlar konsepti contente bağlayamamış. spastik gibi death match yapıyorsun, olay tamamen karşı robotu vurmak üzerine. ee öyle olunca ve competitivelik kısırlı olunca 2-3 oyunda için bayılıyor. daha content'e sokmaları gerek konsepti. içi boş kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

patlamadı da betadan çıkamadı. sanırım 3 yıldır falan open betada asdasd. yapımcılarının parası mı bitti ne oldu artık bilmiyorum. release noktasına bir türlü gelemedi oyun. işte satılmış sonunda. iyi de olmuş, o adamların elinde bir şey olacağı yoktu. ilk çıktığı business model inanılmaz kötüydü, sonra v2 çıkardılar progression falan p2w'den çıktı mantıklı bir hal aldı ama duyurulmadığı ve ilerlemediği için öyle kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
ya ben oynuyorum bunu 1 haftadır falan. nette ne izlediysem ilk verdiği iki silah genelde domine ediyor zaten. geri kalanlar baya teferruat itemlar falan. ilk oynadığım gün 3-4 saat oynayıp 3 tane mech aldım verdiği parayla. hayvan gibi para veriyo zaten.

hayvani eğlenceli bide. full aksiyon hafif tribes havası bile var. nesi patlak oyunun? p2w hiçbir kısmı yok çünkü. sıfır coatingle mvp olup duruyorum ben lvl1 mechlerle
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ya ben oynuyorum bunu 1 haftadır falan. nette ne izlediysem ilk verdiği iki silah genelde domine ediyor zaten. geri kalanlar baya teferruat itemlar falan. ilk oynadığım gün 3-4 saat oynayıp 3 tane mech aldım verdiği parayla. hayvan gibi para veriyo zaten.

hayvani eğlenceli bide. full aksiyon hafif tribes havası bile var. nesi patlak oyunun? p2w hiçbir kısmı yok çünkü. sıfır coatingle mvp olup duruyorum ben lvl1 mechlerle

benim bırakma sebeplerim içerik azlığı, gameplay'in yeteri kadar derin olmaması ve class dengesizliğiydi. şimdi nasıl bilmiyorum tabii
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Patlak.

Hemde ibretlik patlak..betasi 2-3 yil surdu salak bir hal aldi, mekanikleri oyunun temposunu temelden degistirip durdular. Bir ara cok guzel bir hal aldi, 3v3-4v4 class based teamplay olayi tam oturuyordu, sonra onuda inanilmaz seviyede pic ettiler..updateler kesildi vsvs

sonra sirketi ve oyunu sattilar oldugu gibi..kisaca oyun komada son 2 yildir falan, yakinda kapanir, fisi cekilir. Toparlanmasi imkansiz.

Setting, artwork, grafikler atmosfer gayet iyiydi. Yazik oldu. Helvasini yedik coktan :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...