Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bana para kazanmayı öretene dürüm ısmarlıcam

Suark

Öne çıkan mesajlar

DareJedi said:

Plexte bs olmaz kasar her kosulda. Ama c4 wh ile plexide kiyaslama derim whnin getirisi bambaska bisey bizim ufuk saatte 1.5bil fln kaldiriyordu. Plexte sansin varsa 900m gelir yoksa 40m fln anca getirisi olur lootlar haric bounty olarak konusuyorum.

c4 whda sleeper mi patlatarak bu kadar para yapiodu? whlar hakkında çok bilgim yok da, gemi olarak cap kullanıo heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

c4 whda sleeper mi patlatarak bu kadar para yapiodu? whlar hakkında çok bilgim yok da, gemi olarak cap kullanıo heralde

4 tengu 1 chimera ile wh class 5te paşalar gibi para yapıyordu hatta sonra 2.carrier'ı içeri sokuyodu bir cap spawn daha çıkması için fln ama çok kasıyor abi sleeper yapmak. Sıkıntılı iş bende takıldım onunla 6-7 ay kadar 5-6 acc ve faction fitli t3 gemin olmadan wh class 5 yalan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar herkese
suark al sana para kazanmanin en kolay yolunu sana ve diger bilmeyen arkadaslara aciklayim en kolay sekilde.
ilk olarak binebildigin gemileri goz onune alaraktan, sleipnir iyi gider.

hi slota bir prob launcher, 1 t1 cloak gerisi turret(sniper olabilir np)
med. slot shield tank ve MWD
low slot kafana gore fitleyebilirsin.

gurista vuracagimiza gore res lerini ve mermilerini ona gore sectigini kabul ediyorum :)

ikinci olarak kendine trial bir hesap acip, 21 gunluk alt charini scout olarak kullanacaksin!!! bu kilit nokta eger 2. bir accountun yoksa!!

ucuncu olarak caldari low sec. bolgesinde sadece ve sadece Gurista Scout Outpost arayacaksin (ayrinti icin: http://wiki.eveonline.com/en/wiki/Guristas_Scout_Outpost), buldugunda sleipnir ile girip cikmak senin de performansina bagli olaraktan en fazla 15 dak. da cikiyorsun. eline en son market fiyatlarina gore sansliysan 350-400 mil. arasi geciyor!!

bu sekilde kimseye eyvallah etmeden, kendi capinda takiliyorsun. ornek olarak vermek gerekirse 3 gun icinde 25 plex yaptim ve assa yukari %50 sinden iyi item dustu ve elime gecen para 4.5 bil. kadardi. ve harcadigim zaman ise toplam 10 saat( tabi ki 1 prob.cu alt charim da vardi )

iyi avlar :)
yeteri kadar acikladigimi zannediyorum ama sorular varsa buyurunuz :)

not:dürümü balta hüsoya ismarlarsin benim yerime ;)

saygilar capt.logar
Sosyal ağlarda paylaş

suark, eccm gereksiz ve dürümü dedigim gibi the baltaci hüseyine ismarla benim yerime, ist.e gelince bende sana ismarlarim :)

tabi ki benim verdigim sadece bir ornek, guristas yerine diger npc lerin 10/4lerini de yapabilirsiniz ama en cok para getiren guristas tabi ki ;)

kilit noktalar scout kullanmak low-sec oldugu icin ve sabir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

trialla normal account açamıorsun ama buddy olayını kullanarak, trial acc üzerinde plex kullanırsın. trial acc.'a 51 gün normal acc.'a 30gün açtırırsın. bi ay takılırsın rahat rahat

trialler plexle açılmıyor diye biliyorum, para vermesi gerekiyo sanırım.Ama dediğim gibi eminde değilim açıkcası
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...