Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

`Federasyon tarafsızlığını yitirdi`

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ts kasımpaşa maçının 2. yarısını izledim tek kelimeyle yazık sadri şener birilerine laf ederken birazda kendi maçlarına baksımlar azar karadaşa çalınmayan fauller, tayfun coranın son dakika ceza sahası içinde eliyle kestiği top, tirübünden aşağı atlayan taraftar vs.. ayıp bizim maçta görülmeyen offside sonrası ortalık mahşer yerine dönmüştü bakalım bu maça kimse çıkıp bi şey diyecekmi.
Sosyal ağlarda paylaş

pozisyon tartışılır zaten evet çarpma var ancak tayfun'un pozisyona girişinde kollarını kanat gibi açması iyimser bir hali olmadığını gösterir neyse bazı kesimler gibi ağlayacak sızlayacak halimde yok açıkcası bugün kasımpaşa karşısında zor duruma düşen tsyi gördükden sonra ne kadar büyük bir stress altında olduklarını görmüş oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

pozisyon tartışılır zaten evet çarpma var ancak tayfun'un pozisyona girişinde kollarını kanat gibi açması iyimser bir hali olmadığını gösterir neyse bazı kesimler gibi ağlayacak sızlayacak halimde yok açıkcası bugün kasımpaşa karşısında zor duruma düşen tsyi gördükden sonra ne kadar büyük bir stress altında olduklarını görmüş oldum.
o penlatı diye tartışırsak saçma olur sıkıntı yok ama trabzon dediğin gibi feci stress altında ve fener yarın konya cuma da galatasaray maçını alırsa ben trabzonun çok daha fazla stress yaşayacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Merkez Hakem Kurulu Asbaşkanı Yüksel Okçuoğlu, Sabah Gazetesi Yazarı ve Kanaltürk'te yayınlanan Telegol yorumcusu Ahmet Çakar'ın, yardımcı hakem Nihat Mızrak'ın, Yüksel Okçuoğlu'nun telefonlarını diğer hakemlere dinlettiğini öne sürmesi üzerine büyük bir terbiyezlik örneği sergileyerek Çakar'a küfür etti; ortalık karıştı. Okçuoğlu, iddialar hakkında bir gazeteciyle yaptığı telefon konuşmasında küfürler ettiği Çakar için "Onu bitireceğim" dedi.

Yüreğin yetiyorsa kanala gel

İfadeyi öğrenen Çakar, Okçuoğlu'nu arayarak, "Bu küfürleri ettin mi?" diye sordu. Okçuoğlu da "Evet ettim. İnkar edecek değilim. Neredeysen gelip boynunu koparacağım. Bunun hesabını soracağım. Ben sana pabuç bırakmam. Benim adım Yüksel Okçuoğlu" şeklinde oturduğu koltuğa yakışmayacak, son derece düzeysiz ve seviyesiz tehditler savurdu. Ahmet Çakar da "Kanaldayım, yüreğin yetiyorsa gel. Burada seni bekliyorum" diye sert bir karşılık verdi.

Çakar dün akşam Kanaltürk'e giden Okçuoğlu ile buluşmasında, "Nihat Mızrak, seni hakemlere dinletmiş. Sen de bunu net bir şekilde biliyorsun. FIFA kokartlı Serkan Ok'u neden yıllardır Fenerbahçe maçlarına veremiyorsun? Mızrak, bu arada 11 Fenerbahçe maçına çıkıyor. Bunu bize açıklayabilir misin? Herkes merak ediyor" diye sordu. Bu laflardan sonra Okçuoğlu, suçluluk psikolojisiyle panikledi, ne cevap vereceğini bilemedi.

Hepsini ispatlayabilirim

Okçuoğlu'na "Boynumu kopartmaya geldin; kopartamadın ama ben bir hafta içinde Merkez Hakem Kurulu'ndan kelleni alacağım" diyen Çakar, dün gece aynı kanaldaki Son Kale programında da, "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener eğer objektif ise boğazıma sarılmak için kanalımı basan adama gereğini yapar. İstifasını istiyorum" dedi. Çakar, iddialarının arkasında olduğunu, kendisini mahkemeye verirlerse bunları ispatlayacağını da dile getirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...