Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

`Federasyon tarafsızlığını yitirdi`

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

-Hakemlik sisteminin modern çağı yakalamasını istiyoruz. Başka bir isteğimiz olamaz.
-Federasyon'un da dediği gibi "Futbol bir oyun" ancak bu kadar şakayı da kaldıramayacak kadar ciddi bir oyun.

lol td dahil hakem ağlamacası yaparken farklıydı ama..

http://i253.photobucket.com/albums/hh43/sandok_girl/everything_went_better_than_expected.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sebaya bile gitmemiş; seba gibi nitelikleriniz olmadığı için size efsane denmiyor demiş. gayet de güzel demiş. şu kısım çok iyi.

-Sayın Sadri Şener "Türkiye'nin 4'te 1'i bizi istiyor. Beşiktaş ile Galatasaray da bizim şampiyonluğumuzu istiyor" diyor.
-Sayın Şener, bu tip camialara yaslanmak size yakışmıyor.
-Büyüklük sizin anladığınız anlamlara gelmiyor.
-Lütfen bunu anlayın ve kulübünüz için büyük işler yapın.
-İslam Çupi'nin 1974'teki sözünden bir alıntı ile sözlerime nokta koyuyorum: "Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak mümkün değil."
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

sebaya bile gitmemiş; seba gibi nitelikleriniz olmadığı için size efsane denmiyor demiş. gayet de güzel demiş. şu kısım çok iyi.

-Sayın Sadri Şener "Türkiye'nin 4'te 1'i bizi istiyor. Beşiktaş ile Galatasaray da bizim şampiyonluğumuzu istiyor" diyor.
-Sayın Şener, bu tip camialara yaslanmak size yakışmıyor.
-Büyüklük sizin anladığınız anlamlara gelmiyor.
-Lütfen bunu anlayın ve kulübünüz için büyük işler yapın.
-İslam Çupi'nin 1974'teki sözünden bir alıntı ile sözlerime nokta koyuyorum: "Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak mümkün değil."

Fizban konusmanin tamami var mi merak ettim..Hani kusura bakma cimbizla cekmek gibi olmasin da, cok populist be...
Hepsi ayni, 3 buyuklerin...
Biri ne zaman cikip aciklama yapma geregi, cevap verme geregi duymaz, o zaman buyukluk odur iste..
Gerisi hikaye, cikip herseye cevap vermek zorunda olmadiklarini kavrayamadilar yillardir...
Gerci ulkede suskun kalinca haksiz duruma dusuyorsun...
Genel konusuyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

aynen, açıklamanın tamamı olması gerekte şu bölümden farklı olacağını sanmıyorum. Aynı açıklamaların yapılacağını varsayıp, bugün ligde Beşiktaş veya GS'nin lider, Fener'le bu iki takımdan birinin geriden takip ediyor olması durumda gerideki kulüplerde aynı şeyi yapacaktı.

Ha ligin ilk yarısında HAKEM HAKEM HAKEM diye ağlayan Aziz Yıldırım şimdi çıkıp şöyle bir açıklama yapıyor ya, taraftarda ADAM HAKLI BEYLER diyor ya,

Tamam diğer açıklamalarda rezillik ama daha aradan 2 ay geçmeden bu kadar net kutup değiştiren bir kulüp yönetimi ve taraftarı da bu rezilliği paylaşıyor.

Hadi Fener şampiyon oldu, ne güzel ne hoş işte dalgalar geçilecek, laflar söylenecek. Seneye Fener yine kötü gitsin, ya da aleyhine hatalar çıksın Aziz Yıldırım çıkıp "BEN ZATEN YILLARDIR SÖYLÜYORUM HAKEMLER KÖTÜ DİYE" şeklinde açıklama yapacak.

Bkz. Bu sezonun ilk yarısı, çok uzak değil aynı olay,

Hakem odası bastı bu adam ya, Fenerbahçe'nin çapulcu taraftarını anlarım bu kadar net dönüş yapmasını da bir yönetim nasıl olurda aradan bu kadar kısa zaman geçmişken söylerinde bu kadar net dönüş yaşar ...
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz yıldırım devre arası ntvspor a çıkıp oyuncuları eleştirdi.
hemde öyle böyle değil canlı yayında.Hakeme bişi dediğini hatırlamıyorum.Eğer demişse bi link filan atın.
Aykut kocaman çıktı " trabzonspor un penaltıları irdelenmeli" dedi. Hakemle alakalı tek açıklama bu.
bide bu hakem odası basma işini anlamadım. Bugün toplantıda yok öyle bişi denmiş kanıtlansın denmiş.gözlemci raporlarında filan yok.

Kim attı bunu ortaya.yanlış anlaşılmasın basmıştır filanda kaynak kim ne gösteriliyor onu merak ettim şimdi. Birisi yalan söylüyor o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam ahlak savunucusu değil ki. Klubünün menfaatlerine göre hareket ediyor diğer başkanlar gibi. Ha klup başkanı ha politikacı. En iyi poltikacı en kurnaz olanıdır :) Bu konuda da adam en başarılı diye suçlumu yane :) Adamın işi bu diğer başkanların yaptığını hepsinden daha akıllıca ve yerinde yapıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

şekip mosturoğlu kapak taktı falan diyorsunuz da,

ekşiden git z adlı yazar çok güzel cilalamış.
"ekşi, git z" said:

kendisi levent bıçakçı federasyonunda başkan vekilliği yapıyordu, yönetiminde olduğu federasyonun başkanı levent bıçakçı "fenerbahçe lehine hakem hatalarını engelleyemiyoruz" diyerek istifa etmiştir.

kendisinin yönetiminde olduğu federasyona yaşananlar....

anelka' nın meşhur eli, alex' in kendisini havalara atarak kazandırdığı penaltılar ve kırmızı kartlar(hakemlerin hatalı kırmızı kart ve penaltılardan sonra özürlerini hatırlarsınız), nobre' nin elle kolla, faulle attığı goller, fenerbahçe' nin 5 metre ofsayt goller hatırladınız değil mi o sezonu ?

bunları geçelim, lig tarihinin belki en skandal kararı kendisinin de bulunduğu federasyon tarafından verilmiştir, semih şentürk herkesin göreceği, duyacağı üstelik federasyon gözlemcisinin dibinde galatasaray tribünlerine uzun süreli küfür etmiştir, o kadar açık olmuştur ki olay cezasız kalamazdı çok göstere göstere olurdu ve federasyon 3 maç ceza verir semih' e, aksilik ya ertesi gün nobre sakatlanır fenerbahçe forvetsiz kalır bilin bakalım ne oldu ? bu kadar açık bir olayla ceza verilen semih' in cezası 1 gecede kaldırılır... semih oynamaya başlar.

o federasyon istifa etti üstelik "fenerbahçe lehine yapılan hataları" öne sürerek, böyle bir sebebi de öne sürererek istifa eden federasyonun 2. başkanı ne yaptı dersiniz ? 1 hafta sonra fenerbahçe yönetimine girdi.

dünyanın her yerinde bu istifaya bu geçiş çok çok büyük skandaldır.

bu olayların baş aktörü şekip mosturoğlu kapaklar takıyormuş, şekip mosturoğlu önce kendi dönemini bir açıklasın da sonra kapaklar takmaya başlasın...

kendi geçmişi bu halde olan birinin şahsen basın toplantısını ciddiye almıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...