Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SC2 CHAT

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

Custom haritaları daha kolay oynayabilmek için Starcraft-Arcade diye ayırmışlar. Starcraft bildiğimiz oyun, Arcade'de çeşitli custom haritalar var. Diablo I falan bile vardı hatta. O indirilen 8gb'da muhtemelen oyunların tamamı çünkü sadece Diablo I modu bile 800mb idi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

2-1 yenildik mouzMana'ya tefel, funkay, sodon dövüp mana'yı elimden kaçırdım polonya streamlerine adımı altın harflerle yazdırdım :D

neyse yeni başladık ısınmaya :P yaz sonu eu'yu dize getircem X(

Repleri eklemişsin indirip izliyim hemen
http://replays.starcraftturkiye.com/
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

2-1 yenildik mouzMana'ya tefel, funkay, sodon dövüp mana'yı elimden kaçırdım polonya streamlerine adımı altın harflerle yazdırdım :D

neyse yeni başladık ısınmaya :P yaz sonu eu'yu dize getircem X(

bu biraz nurhayat konuşması gibi olmuş HAHAHA ALNIMIN YAZISI,TERİMİN AKI HAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç sorum var sc ci arkadaslar respond plx

1. simdi ben scII ye yeni baslicam youtube da tuto izledim de ordan anladigim bu 1v1, 2v2 bronze silver gold diye giden tagler oluyor puan aldikca bu araliktaki oyuncularla oynayabiliyoruz. Ama bi diamond rank teki biri bronze rank teki oyuncuların oyunlarına girebiliyor mu ? benim anladigim girebiliyor videodaki adam silver rank e yükseliyordu bir oyuna girdi gold rank adam cikti karsina falan. Çok dengesiz olmuyor mu böyle ya ilk defa oynayan adama üst rankten saglam oyuncular gelirse falan ?

2. battle.nette lag durumları nasil sc de can sıkıyor mu ?

simdilik bu kadar. tesekkür ettim simdiden
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

birkaç sorum var sc ci arkadaslar respond plx

1. simdi ben scII ye yeni baslicam youtube da tuto izledim de ordan anladigim bu 1v1, 2v2 bronze silver gold diye giden tagler oluyor puan aldikca bu araliktaki oyuncularla oynayabiliyoruz. Ama bi diamond rank teki biri bronze rank teki oyuncuların oyunlarına girebiliyor mu ? benim anladigim girebiliyor videodaki adam silver rank e yükseliyordu bir oyuna girdi gold rank adam cikti karsina falan. Çok dengesiz olmuyor mu böyle ya ilk defa oynayan adama üst rankten saglam oyuncular gelirse falan ?

2. battle.nette lag durumları nasil sc de can sıkıyor mu ?

simdilik bu kadar. tesekkür ettim simdiden

1- dostum oyunu ilerlettikce seni üst liglerle eşleştirir ve galibiyet almaya devam edersen lig yukseltir. %90 kendi denginle oynuyorsun

2- lag yok abi. diablo3 le karıstırma aman deyim
Sosyal ağlarda paylaş

matchmakingin parametreleri, alforitmaları tatmin edici seviyede, öle aman tanrım neden bu adamla oynuyorum ben azıma ediyo demiyosun, veya pff bu lamerle n eugrasıyorum ya da demiyosun.

latecy lag sorunuda yok, 10 macta bire belki spike yiyorum ama o bendenmidir battlenettenmi bilemiycek, cünkü internetim cok ayarsız benım
Sosyal ağlarda paylaş

ŞOK ŞOK ŞOK YARIŞMA

sanver e gelcek All in'i bilene büyük ikramiye var.

Kurallar:
1.sanver ladder atarken Tur-1 kanalında bulunulmalıdır.İhtiyaca göre Tahmin-1 kanalı da kullanılabilir.
2.Irk söylenmeyecektir.Eğer söylenirse büyük ikramiye değeri taşımayacaktır.
3.Tahmin sanver loading ekranına ulaşıncaya kadar sürer.
4.Eğer tahmin eden olmassa ikramiye, bir dahaki ladder maçına devredecektir.
5.Büyük ikramiye daha sonra açıklanacaktır.
6.Eğer tahmin eden kişi maçta da oynuyorsa ödül alması söz konusu olamaz.
7.Bu yarışmanın tüm hakları saklıdır.sanver ve All İn'ci rakipleri ödülü veya kuralları değiştirmekte özgürdür.

(Not:Tutturması Milli Piyango'dan bile zordur.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...