Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage Bilgi Paylaşım Başlığı

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Kendi buildimi veriyim. Min 21 lvl olmak gerekiyo tam verim almak için.

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0zsRq.McVuzk.xdh

Grubu ayakta tutup, caster ve clericlerden mana drainleyip yanınıza gelen fail rougeleri instant bi sekilde moba çevirip üzerinde zıplarken bi sigara yakabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bende yeni başladım ve benim spec te pyro/elementalist ( pet için ) ve choloro

hemen hemen her kombinasyonu denedim , en yüksek dps galiba bu şekilde. lvl 20 lerde iken 600 vurduğumu biliyorum.şu anda lvl 29 um,

tabi bi yandan dominatörün spelleri de var. ilerde pyro-domi gibi bişey yapmayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

raid lerde elementalist'e gerek yok gibi, belki ilk kademedeki %5 crit işe yarayabilir ama leveling için pyro'nun yanına elemental çok şükela oluyor, tavsiye ederim.

bende pyro, elemental 3. de chloro aldım, çok rahat hızlı bi şekilde mob kesebiliyorum, dungeon'larda iyi dps yaptığımı düşünüyorum(dpsmeter gibi bişi yok tabi), cd'lerim hazırsa 4-6 mob arasında aynı anda kesebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
patchler çıkalı bu bilgiler eskimiş yenilerini yazayım:

tartışmasız oyundaki EN İYİ aoe: stormcaller/elementalist (ama çok kötü single target dps)

mage spec'lerinin en iyi single target dps: pyro/elemental (yukardaki kadar iyi olmasa da süper bi aoesi var)

2. en iyi single target dps: warlock/necro (oynaması çok daha zor ama)

pvp yapıcam diyorsanız full warlock veya warlock/chloro giderseniz muhteşem oluyo.. daha dominatorı denemedim bile ve süper olduğunu da duydum.

pyromancer pve buildi giderken niye elementalist alıosun hocam diye soracak olan insanlar elementalistin en üstteki talentine bir baksınlar ve bu ability'nin cooldownunun heat wave tarafından sıfırlanabildiğini düşünsünler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...