Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi de cep tel alıyom .. yine önerileriniz plz aka lol

jankis

Öne çıkan mesajlar

bomba üstüne bomba ..
daa dün bi discman im yoktu cebimde t10 la dolaşıyodum. teknolojiye bu kadar yaklaşacağımı düşünmezdim eheauhae

discman babamdan habersiz alınacaktır .. haftaya doomgünüm olması sebebiyle çağırdı şimdi yanına. olm sana bi cep tel alim t10 un eskimiştir dedi (vay bea ne düşünceli adam)

300 mil i geçmeyecek şekilde cep tel önerileriniz nelerdir ?[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 07 Şubat 2003 21:36 tarihinde demiş ki:
bak orda 300 milyon sınırı var arkadaşım .. yoksa ben de t68 falan almasını bilirim ehe[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.

380'e falan 3510i bulursan orjinal fiyatı 398milyon, yada 224 euro ama doğu iş hanı falan bi araştırırsan 360 a kadar iner. yani ben 6610'u 350$'a buldum çünkü :)[hline]Seyid the Scout @ Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

3330 kullanıyorum. gayet de memnunum. ben de değiştirmeyi düşündüm. ama o kadar rahat bir telefon ki. suya çamura şoka dayanıklı bir kerem. Wap istersen elinin altında. Sıkılmayacan oyunlar var. Sonra üstüne kendi melodilerini felan da koyabiliyorsun. Tek tuşla tüm menüyü kontrol ediyorsun. Başka bi tek tuşla cep telefonun modlarını felan değiştiriyorsun. Yok yok...

Ben de biliyorum nokianın bir sürü yeni cep telefonu var. Renkli ekran, polifenic zil sesi felan. Ama hiç bir halta yaramıyorlar şimdilik. Onu söylüyüm sana. Yoksa şimdiye kadar durmaz yeni telefon alırdım. 1 seneden fazla telefon kullandığım görülmemişti. 3330 gayet iyi...

Ama tabii sen bilirsin, son karar senin.[hline]So many jobs, so little time.
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim tele hiçbişi olmadı eheh o kadar düştü müştü...

3310dan farkı, wap, kapak rengi, ekstra bir oyun (pinball), ekstra bir iki melodi, animated gifs (ehe animated pictures diyim), bazı hatalar düzeltilmiş.[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ya arabaları neden seversiniz ne bilim şöyle safkan bi arap atına binmek simsiyah çok daha gurur verici. Hem arabanın içinden kılıçta kullanamazsınki
Sosyal ağlarda paylaş

kapağı hoşuma gitmedi..

*!illa kıllık yapacaktır*[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ya arabaları neden seversiniz ne bilim şöyle safkan bi arap atına binmek simsiyah çok daha gurur verici. Hem arabanın içinden kılıçta kullanamazsınki
Sosyal ağlarda paylaş

3510 du galiba yanlış hatrılamıyosam aria'da 225m idi. Bu gün gördük arkla acayip şaşırdık geçen hafta 325m idi.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

nokia 6100 güzelmiş.

panasonicte de arkakapağa resim koyabiliyorsun[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

3310 al 100 milyon dan fazlada cebine kalır piyasada alacağın başka hiçbir telefon işine yaramaz.

Mesela benim sonradan görme aptal bir arkadaşım 1 milyar 100 milyon verip şu resim çeken aptal nokia dan aldı,aletin bir işe yaradığı yok ayrıcanada kaya kadar ağır ve büyük o yüzden 3310 al işin görülsün harbidende ben günde 3-5 defa düşürüyorum daha hiç bişi olmadı yap boz gibi oluyo herşey çıkıyo ama makine sapa sağlam[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 07 Şubat 2003 22:26 tarihinde demiş ki:
3510 du galiba yanlış hatrılamıyosam aria'da 225m idi. Bu gün gördük arkla acayip şaşırdık geçen hafta 325m idi.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "

hangi aria da !?
gidip görülesi sanırım[hline]İki ekonomist satranç oynamak için otururlar. Tahtayı 24 saat inceledikten sonra oyunu beraberlik ilan ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar nokia al nokia al demisler, dogru demisler
ama sakin 8310 falan alayim deme. 300 milyon verirsin 1 ay sonra elinde patlar o senin. cok dandik bi telefon. arkadasima 1 yaz dayanmadi ki telefonunu duzgun kullanir o.
sora ustune biraz para ekliyimde t68 falan alayim olsen deme. o kadar boktan bi telefon yok dunyada. son 3 gundur basket topu yerine kullaniyorum o telefonu ben, o derece kotu. baska ise yarayamiyo cunku.
3970 3920 4387 falan bilmem o kadar nokia'nin telefonlarini ama cok eski model olmadikca bi tane al derim. ucuza bulursan renkli bile alabilirsin sanirim, hatta kendinden kamerali olsa hic fena olmaz :P[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...