Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

sardius said:

Sannin said:

DEF +1

hata büyük hata:)

Sardi dostum gel sende ekiple bu sefer beraber oynayalım ... Def+1 ... Oyun çok sardı beni sanırım sağlam kasıcam :) preorderda yaptım 24 akşamı damlarım direkt ..

Sardius bidaha konuş ekiple beraber takılalım istiyorum def grd ne farkeder belki bu sefer hepberaber bi türk guildiyle bi oyunda isim yaparız ..
Sosyal ağlarda paylaş

Peh aynı hataya tekrar düşücez yani .. sonunda biz Moonlapse gibi bi guildte sizde sağlam bi order guildi gibi bi guilde geçiceksiniz .. Bu kadar kişi oynıycaz yine bi halt edemiycez .. Sakın bana busefer başarıcaz falan demeyin bu kadar online oyun oynadım hepsinde aynı cacık oldu ..
Sosyal ağlarda paylaş

Reyna said:

Peh aynı hataya tekrar düşücez yani .. sonunda biz Moonlapse gibi bi guildte sizde sağlam bi order guildi gibi bi guilde geçiceksiniz .. Bu kadar kişi oynıycaz yine bi halt edemiycez .. Sakın bana busefer başarıcaz falan demeyin bu kadar online oyun oynadım hepsinde aynı cacık oldu ..

ehehe.Her oyuna başlayınca böyle oluyor harbiden.Bunun en büyük sebebi de guildlerin kalabalık olması.İstikrarlı ve başarılı bir türk guildi için daha önceden birlikte oynamış en fazla 10 kişilik bir guild gerekiyor bence.Drama daha az olur ve kontrol her zaman daha kolay olur.Rift bunun için uygun bir oyun ancak small scale tarzı bir guild yok sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

Reyna said:

ehehe.Her oyuna başlayınca böyle oluyor harbiden.Bunun en büyük sebebi de guildlerin kalabalık olması.İstikrarlı ve başarılı bir türk guildi için daha önceden birlikte oynamış en fazla 10 kişilik bir guild gerekiyor bence.Drama daha az olur ve kontrol her zaman daha kolay olur.Rift bunun için uygun bir oyun ancak small scale tarzı bir guild yok sanırım.

Yalansa söyle ama hep aynı olmadımı hiç farklı bişey elde eden oldumu .. bide neden bu kadar Türk varken yabancılarla oynıyimki .. Yani milliyetçilikle alakası yok olayın sakın yanlış yere çekmeyin lafımı .. ama daha ii anlaşabilceğin gülüp eğlenebiliceğin kişiler varken neden başkalarıyla oynıyım oyunu ..
Sosyal ağlarda paylaş

o konu aklımdan geçmedi değil ama şöyle bi durum var, zerg hostile okuduğum kadarıyla biraz hardcore takılacak. pati ise genel olarak ikisinin arası bi tonda takılır. ayrıca zerg hostile yeterince kalabalık görünüyor. yani raidlerde dışarıda kalan adam çok olacak ne bilim, vent çok kalabalık olur. bunlar iyi şeyler midir, kötü müdür tam bilemedim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...