Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık DAOC Eu Vers. Account...

Korax

Öne çıkan mesajlar

Daoc'un bende orjinal cdleri falan su anda elimde var...
Account lazim....
Elinde Acc'i olanlar haber verirse sevinirim...
İcinde bulunan charlarin levellari falan onemli degil...
Ben bastan acip kasicam haber verirseniz sevinirim....[hline]..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

Delikanlı Adam Yuvarlak Kalkan Takmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

simdi sole soliyim bende olan cdlerin zaten bir accounta kullanilkliyor ayni cd'den oyunu yukleyip yeni bir acc almak istiyorum yani 1 orjinal cdden 2 acc istiyoruz...
ayrica siteden para verip direk 0 acc actiraibliyormuyuz...[hline]..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben yeni bi acc acmak istiyorum
arkadaşın cd lerini kullancam.
arkadaş exc/alb de oynamaya başlad

benim şimdi başlamam için tekrar box almam mı gerekio yoksa yeni bi acc açsam yeterlimi?
ve açabiliosam ne kadar?[hline]..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

Sosyal ağlarda paylaş

O dan account acmak icin cd key e ihtiyacın var...
2 seçeneğin var :
1. ya yeni cd sipariş edersin kendi key ine sahip olursun
2. oynamayan biri ile anlaşıp accountunu satın alıp oynarsın ama bu bence riskli bir yol olur...
Nasıl olsa aylık ücret ödiyeceksin bir kaç Euro daha harcayıp kendi acc ını alman daha mantıklı gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

ben su anda zaten aick bir acc alsam olur yani ama
guvenli ve yasal degil diyorsunuz guvenlilik ve yasallık acisindan ne gibi bir sorun cikar zaten oyun icin aldigim acc aick oldugundan eger acc bulursam keye gerek kalmayabilir diye dusunuyorum...[hline]..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

Sosyal ağlarda paylaş

Sorun su ki accountun eski sahibi istediği an accountunu geri alabilir... bence güvenmediğin birinden acc alma... deli gib kasar güzel charlar yapıp onların bir andan yok olması hoş bir duygu olmasa gerek.[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sidartha lvl 48 Bard
Hurem Sultan Cleric, The Ottomans Guild.
Sosyal ağlarda paylaş

anladim diablesse ama solede bir olay var galiba box ankaraya gelmiyormus...
ayrica cok uzun suruyormus...
bilmiyorum ama galiba guvenilen birisini bulursam bu is daha mantikli gibi...
ama tabi dediginiz gibi subs codesi degismedigi icin diyorsunuz galiba...
sizde saolun yardiminizdan dolayi...[hline]..::::.(¯`·.¸(¯`·.¸KoRaX¸.·´¯)¸.·´¯).::::..

Sosyal ağlarda paylaş

Accountlarin iki sifresi var, game pass ve subscription pass, game pass degisiyor ama subs pass degismiyor ve subs passi account management kismina girmek icin kullaniyorsun, subs pass > game pass kisacasi, ve dedigim gibi degistirilemiyor. Onun icin acc sahibinin istedigi an istedigini yapabilme sansi/hakki var, o acidan guvenli degil.

EULA'da account satmanin yasak oldugu da yaziyor acikca, o acidan da yasal degil.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Box ankaraya geliyor, ama uzun sürmesi senin seçtiğin shipping'e bağlı.. o nedenle karar sana ait..

Benim eski acc'ım trade edilmiş acc idi.. riskli çünkü eski sahibi başkasına da satmış acc'ı o başkasına vermiş derken 1 lvl 50 1 lvl 42 char gitti, o nedenle pek akıl karı bir iş değil..

Forumlarda Soth sanırım Excalibur Hibernia account'u satıyordu ama onun içerisinde de lvl 50 Champion var.. Yani normal satın alacağın oyundan biraz daha pahalıya gelir..

Bir de Ceti ile konuş, sanırım bu yakınlarda Almanya'ya gidiyor, buralarda bir yerlerde konu ile ilgili post'u vardı.. Net'ten alacağın fiyatın üzerine 5 Euro fark koyarak getirebileceğini yazmıştı.. Ama tabii onun ne zaman geri döneceği de önemli..

Özel msg ile Durlag veya Mina'ya ulaş istersen onların hepsi ankarada oynıyor.. Mina şu güne kadar 4-5 kere sipariş etti oyun sana gerekli bilgileri ne kadar sürdüğünü vs. verir hatta onların arkadaşlarından artık oynamayan vs. varsa satabilirler de sana bir acc..

Şimdiden kolay gelsin..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

[Bu mesaj Thalion tarafından 15 May 2003 16:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Visa veya Mastercard olması şart, yani kredi kartı ile almak durumundasın..[hline] MCP | MCSE | CCNA
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Bence temiz bir şekilde SI+BOX al.. 2 haftada gelir eline.. 2 hafta güvenilir ve temiz bir acc almak için o kadar da uzun bir süre değil, aylarca kastıktan sonra char'larını kaybetme riskin göz önünde bulundurulunca..[hline] MCP | MCSE | CCNA
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...