Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 Oynayan varmı? [multi]

Aron-Caldwell

Öne çıkan mesajlar

bende oynarım ama LOD değil ya onu bulmak lazım şimdi[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Ben single oynuyorum. Baştan başladım bir iki hafta önce, kasmadan oynuyorum, canım sıkılınca bırakıyorum falan. Uzun süre oynayınca bayıyor çünkü beni.

Bugün act V'i yeni bitirdim (normal seviyede). Players 8 oynuyorum. Level 46 barbarım var.

Kendi çapımda item yardımı yapabilirim istersen. Ama assassin hakkında bilgim yok.

[Bu mesaj Mirage tarafından 15 May 2003 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle single da 8x (players 8) oyna zorlanırsan 1x e düşür

benim martial arts assassinim var lv83
seninki de ole olcaksa şöyle öneriim
traplara dokunma
-tiger maxla belkide maxlayacağın tek skill bu ana charge ın
-cobraya sadece 1 dot ver
-3-5 dot claw mastery verebilirsin başta ama fazlasına gerek yok. finishing move u tekmeyle yapıyosun genelde.
-shield+claw kullanmayı düşünebilirsin stormshield falan bulursan. dex baya yüksek olacağı için güzel bloklarsın

-iki finishing move un olcak. dragon tail ve dragon flight. bunları maxlamasan da yüksek tut. hatta belki sadece birisine bile gidebilirsin bunlardan. aynı şekilde phoenix de yüksek olsun. özellikle solo single da çok lazım.

burst of speed ver 6 dot. fazlasını itemlarla yap
mind blast kullanabilirsin gene bi 6 dot falan
fade kullanabilrsin ama burstle beraber çalışmıyo
1-2 dot shadow master yap. dövüşmek için değil hedef bölmek için kullan.

asıl olayın kalabalığı bir arada tutup phoenixle patlatmak olcak. dragon tail baya güzel fire damage vuruyo ama immune to physicallara karşı etkisiz. öyle bi yaratık görünce phoenix+normal melee attak kombosu yapcaksın. yanyana koy bunların kısa yolunu git adama basılı tut ondan sonra seri bi şekilde atak değiştir. yani sürelşi 1. charge boşalt adamın kafasına. bi de lightning sentryle death sentrye +skill veren itemlar faln kullanabilirsin.

epeydir oynamıyodum aslında. umarım yardımcı olur...[hline]Endure. In enduring, grow strong...

[Bu mesaj Grudge tarafından 15 May 2003 14:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...