Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia 5100

Angelica

Öne çıkan mesajlar

750 milyondan aşağı bir fiyat beklemeyin bence. 5210 muydu toz toprak ,darbe ve suya dayanıklı kapakları değişebilen küçük nokia modeli? Onun fiyatı şu an 360 milyon civarlarında gezdiğine göre onun üst modeli şeklinde yapılmış bir telefon sizce kaça çıkar? Renkli ekran en ucuz telefonun 900 milyon olduğu düşünülürse yeni bir renkli ekran telefon kaça çıkar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Eee artık renksiz ceplerin modası geldide geçiyor sanırım ama bilmem renkliler sarjları falan filan ücretlendirme...
Okunuşu nasıl acaba bende merak ettim bir nokia reklam çeksinde :)
Tasarım güzel ama bilmiyorum 5210 daha ii :-p[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 05 Şubat 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
750 milyondan aşağı bir fiyat beklemeyin bence. 5210 muydu toz toprak ,darbe ve suya dayanıklı kapakları değişebilen küçük nokia modeli? Onun fiyatı şu an 360 milyon civarlarında gezdiğine göre onun üst modeli şeklinde yapılmış bir telefon sizce kaça çıkar? Renkli ekran en ucuz telefonun 900 milyon olduğu düşünülürse yeni bir renkli ekran telefon kaça çıkar?

345 eu muş..
ayrıntılı bilgi için
Sosyal ağlarda paylaş

sana garip gelicek ama aynı seyleri düsünüyodum
suan renkli ve fiyatı uygun olan 2 telefon biliyorum
biri panasonic gd67 yalnız 256 renk.. 360 milyon
bide nokia 3510i 4096 renk ve arkasında nokia güvencesi var..
390 milyon.
bilmiorum sanırım 3510i yi almaya karar verdim..
Sosyal ağlarda paylaş

hepsiburada.com'da indirim gördüm size de söliim dedim beyler..
ben ordan havaleyle aldım 4 günde gelio..
3510 şuanda kdvli hali 249 milyoncuq..
gd67 mi 97 mi ne diodunuz o da 315 milyon motorola v70de 515 milyon şuanda haberiniz ola 3510 305 milyondu en son baktıımda bu fiyata ben de imkanlarımı zorlayıp en kısa zamanda kardeşime t65i kaktırıp 3510 alcam heralde fantezim oldu siyah kapak alev background gördüm sitesinde aynısını yapajam :D[hline]a dying wish...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...